חשבות שכר

חשבות שכר

חשבות שכר / אישור רואה חשבון בנק הפועלים

למה צריך חשבות שכר?

ההסבר המילולי של חשבות שכר היא נתינת ביקורת על דו"חות כספיים שונים של הלקוח. משום כך העוסקים בתחום זה מוכרחיים להצטייד בצורת חשיבה אנליטית עם יכולת תחקור משפטי, וידע רב בכל הנוגע בתחום זה. ובגלל זה גם לימודי המקצוע הם תהליך די ארוך, כדי להכשיר בצורה מושלמת את המתמקצעים בו. תפקידיו העיקריים של רואה חשבון הנותן שרותים של חשבונאות הם: מיסוי, הנהלת חשבונות ושכר, החזרים, ייעוץ פיננסי וייעוץ מס. בנוסף יש עוד סוגים שונים של דינים וחוקים שבהם הוא צריך לגלות בקיאות מירבית.אדם מן השורה שלא התמקצע בתחום זה, וודאי שהוא לא שולט בכל העניינים הנוגעים לתחום ואחד שצריך מוכרח לפנות לרואה חשבון שיעשה בשבילך את העבודה. אולם חשוב מאוד לגשת לרו"ח מקצועי שיספק לכם עבודה מושלמת לכן גם כדאי ביותר לברר אצל לקוחות נוספים שאכן הם מסופקים מהשרות ומהמקצועיות, כי אנחנו מדברים כאן על הכסף שלכם וחשוב לנו שלא תפסידו לעולם.

פריסת מס שבח מקרקעין

מעל הממוצע מכול הבחינות!

השרותים של חשבות שכר נותנים מענה גם לפטורים וגם למורשים, בין קהל לקוחותינו תוכלו למצוא סוגים שונים של עמותות, פירמות ידועות ומגוון רחב של שרותים, אבל אין ספק שבתחום זה לא מסתכלים על היקף הכמות אלא בודקים את האיכות את המקצועיות, ואין ספק שבמשרד שלנו תמצאו גם היקף וכמות – קליינטים רבים ומרוצים וכמובן כמובן איכות מדהימה במקצועיות ובשרות. כמו כן המקצוע הנ"ל צורך השתדרגות והתעדכנויות שוטפות בכל התוכנות הקשורות לראיית חשבון, שהולכות ומשתדרגות עם השנים, וזה חוץ מהתוכנות הבסיסיות והמוכרות. וכל זה בשביל לייעל ולשפר כמה שיותר את השרות ואת העבודה. ואנו תמיד מתעדכנים ומשתכללים כמה שאפשר. עסק מצליח זה עסק שיודע איך לעבוד עם לקוחותיו אם זה מבחינת הזמינות שלו ובין אם זה באופן נתינת השרות : ייעילות, אדיבות, ליווי אישי לכל לקוח ולקוח וכדומה, והצלחה היא השם השני שלנו – בפרט מהבחינות האלה.

חשבות שכר ניסיון וותק חובה!

ניסיון הינו מצרך נחוץ ביותר במיוחד במקצוע כשלנו, תחום חשבות שכר, בו חייב להתנסות ולהשתפשף כמה שיותר בהבנת מהלך העבודה, לפניכם ניצבות 20 שנה המלאות בעשייה של עבודה, שללא ספק הזניקו אותנו והובילו אותנו למקום של הצלחה מרשימה בו אנו עומדים היום ברצון להתקדם ולהצליח עוד ועוד.אצלנו אוהבים ללמוד תיקים מעניינים ולדאוג להם כי הניסיון והידע רב שלנו למדו אותנו מאוד. כל תיק באשר הוא, אף כאלה שכבר הרימו ידיים מהם, יכול להתקבל בברכה, אנו לא נרתעים משום דבר כבר עסקנו בתיקים גדולים, שונים ומאתגרים, ומעוניינים לעזור גם לכם מניסיוננו הרב ! אנחנו התחלנו את דרכנו כשכירים בתחום, ומשם נעשינו לעצמאיים עם משרד מתקדם ופורץ דרך, ומאז נפרצה הדרך לקצירת ההצלחה והשגת המטרות. והיום נמצאים ברשותינו מספר גדול מאוד של לקוחות רבים ומגוונים המרוצים ביותר מהשרות המקצועי הניתן להם. ואנחנו מזמינים גם אתכם להיות חלק מקהל הלקוחות שלנו.

פריסת פיצויים חייבים במס

הרווחים שלכם משמעותיים לנו מאוד!

חשבות שכר הוא תחום המתעסק בכל הקשור לכספם של אנשים, ולכן אנחנו מקפידים מאוד על כך שהעבודה תבוצע באופן מדויק וזהיר ביותר, כי חשוב לנו מאוד שלקוח שהוא אצלנו אף פעם לא יפסיד ולא תיגרם לו שגיאה שקרתה על ידינו. ולא לחינם לקוחותינו מאמינים בנו וסמוכים ורגועים לגבנו כי הם מבינים ויודעים שהם לא מניחים את הכסף שלהם במקום לא אחראי ומהימן אלא מפקידים אותו במקום עם ידיים אמינות ואחראיות ביותר, שיודעות לגמרי את עבודתן ומבצעות אותה באופן האמין והמקצועי ביותר. ואם נרצה לסכם את הנאמר לעיל במשפט קצר ברור לנו שהוא יהיה: "אמינות זה השם השני שלנו"! ויצביעו על כך עשרות לקוחות מרוצים!!

חשבות שכר- למה מתי ואיך?

משרדינו מעניק שרותי חשבות שכר הדואג להורדת העלות של הריביות באחוזי המימון ותפקידנו הוא להתנהל במקומכם באופן הנכון מול רשויות הבנק השונות ע"מ לסייע לכם לקבל משכנתא בכמה שפחות עלויות. בנוסף אנחנו נוקטים בטכניקה של נתינת מועמדות לכמה בנקים כך אנו יוצרים מכרז בנקאי. כנראה זה נדמה כהוצאה אך אח"כ היא תתברר כחיסכון גדול! ברור לנו ביותר שאנחנו מובילים מכל הבחינות וההיבטים: מקצועיות עם ניסיון, שרות עם יחס אישי, והתחייבות על אמינות ויושר. חשוב להדגיש שאצלנו עלות השרות, לא מופקעת ולא מופרזת בכלל. מה שנשאר לכם זה פשוט לבוא ולגלות הכול בעצמכם.
מיכאל גבאי רואה חשבון בחדרה / דף פייסבוק

0 0 votes
Article Rating
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
לירז אברהם סופר
לירז אברהם סופר
23/07/2022 18:49

הי שאלה לגבי איך להגיש דוח שנתי למס הכנסה

אשרת ארלוזורוב
אשרת ארלוזורוב
19/05/2022 12:46

הי שאלה כמה עולה איך להקים חברה

אמיר בן יוסף
אמיר בן יוסף
20/09/2022 07:44

הי שאלה כמה עולה איך לפתוח עוסק מורשה

ליבנה לוי
ליבנה לוי
29/07/2022 00:54

שלום פרטים בענייני איך לפתוח עוסק פטור ממס

אליהו בן מרדכי
אליהו בן מרדכי
03/08/2022 08:05

כמה עולה איך לפתוח עמותה

אלנתן בלוך
אלנתן בלוך
18/09/2022 01:28

הי מיכאל אנחנו צריכים איך פותחים עוסק מורשה

שחף אברבאיה
שחף אברבאיה
01/02/2022 02:17

כמה עולה איך פותחים עוסק מורשה זעיר