הנהלת חשבונות כפולה

הנהלת חשבונות כפולה – שירות הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות כפולה – משמעות העניין

ההסבר המילולי של הנהלת חשבונות כפולה היא פיקוח על כל הדו"חות הכספיים של לקוחות המשרד. לכן העובדים במקצוע זה חייבים להיות בעלי חשיבה אנליטית עם יכולת ניתוח משפטי, ובקיאות עצומה בכל הסוגיות הקשורות לתחום. ובגלל זה גם לימודי המקצוע הם תהליך יחסית ארוך ומתמשך, כדי להכין באופן מושלם את המתמקצעים בו. כפי שציינו, התפקידים של כל רו"ח הם העברת ביקורת על דוחות כספיים, חישובים של רווחים והפסדים של הלקוח, חישוב הוצאות והכנסות של העסק או החברה וחישובי שכר למיניהם.ולכן חשוב גם לשים לב אל מי פונים, יש לשכור רואה חשבון מוסמך ומקצועי ביותר, שעבד בתחום לא מעט שנים ומנוסה בו היטב – ומשרדנו בהחלט עונה על הקריטריונים הללו.

הנהלת חשבונות כפולה

הנהלת חשבונות לעמותות

גבוה הממוצע בהכול!

משרדינו מספק שירותים של הנהלת חשבונות כפולה ושירותים נלווים לסוגים רבים של חברות או עסקים בין פטורים בין מורשים. וכולם ,ללא יוצא מן הכלל, מסופקים ומרוצים מהשירות המקצועי והייחודי בהתקשרותו עם הלקוח אם זה בנגישות וזמינות שלא מוצאים בכל משרד ואם זה בליווי הלקוח שנעשה בגובה עיניים ובהתאמה מלאה, ובין אם זה מדובר בהכוונת הלקוח לקצירת הצלחות והגדלת רווחי העסק. כמו כן אנחנו מצוידים בתוכנות אינטרנטיות המעודכנות ביותר, ע"מ שללקוחות יהיה קל ופשוט יותר. כמו למשל היישומון לחשבוניות וקבלות מבלי להזדקק לנייר וכולי. וכל זה לטובת נוחותכם. השרות שלנו הוא מעל הממוצע בשוק העבודה, הנותן דגש על זמינות ונגישות ללקוח בכל עת ובכל מצב, על כל בעיה או התייעצות שאתם צריכים, ואפילו הקטנים ביותר, תמיד אבל תמיד אפשר לפנות אלינו ולקבל מענה ופתרון מדויק ומקצועי העונה למבוקשכם.

הנהלת חשבונות כפולה ניסיון וותק חובה!

-לא כל משרד יכול להעיד על עצמו שהוא בתחום כבר עשרים שנה: הניסיון שנצבר במהלך כל העשרים השנים הללו לימד ומקצע אותנו רבות, והפך אותנו למשרד מבוקש שרבים מגיעים לפתחו.הניסיון שלנו בשטח זה מוכיח את עצמו כל פעם מחדש עם סוגי התיקים השונים, והוא ללא כל ספק מומנט הצלחתנו: כל פעם לומדים לטפל במקרים חדשים ואתגרים מאתגרים כי רק מי שמבוסס על שנים מוצלחות בתחום זה יצלח את האתגרים הנ"ל. אנחנו התחלנו את דרכנו כשכירים בתחום, ומשם נעשינו לעצמאיים עם משרד חדש וגדול, ומאז נפתחה הדרך לקצירת ההצלחה והשגת היעדים. והיום ברשותנו מספר גדול מאוד של לקוחות שונים ומגוונים המרוצים ביותר מהשרות המקצועי הניתן להם. ואנחנו קוראים גם לכם להצטרף להמון הלקוחות שלנו.

זהירות! כאן עושים חשבון!

-במשרד שלנו יש סיסמא קבועה: "אפס זה גם מספר", כלומר, בתחום כמו שלנו, תחום הנהלת חשבונות כפולה הדייקנות והזהירות מאוד אבל מאוד נחוצים מכיון ששגיאה אחת קטנה ואפילו במספר אחד עלולה להוביל להפסד גדול ללקוח. ומשום כך אנחנו לוקחים רק אנשים מקצועיים עם מוסריות גבוהה שקולטים את נחיצות הדבר ועושים שרות מקצועי ומדויק ללקוח. ובגלל זה שורות לקוחותינו הן ארוכות כי לכל אחד חשוב להיות רגוע על כך שהוא מוסר את תיקו האישי עם פרטיו האישיים לרו"ח ישר הגון ומקצועי שיבצע לו עבודה מושלמת מבחינת כל הקריטריונים הללו. אז אם חשוב ומשמעותי לכם שיעניקו לכם שרות מקצועי אמין ואחראי על תיקיכם, במקום שאכפת לו וחשוב לו שהלקוח שלו ירוויח ואף פעם לא ההיפך, אז אנו בהחלט המענה המתאים!

הנהלת חשבונות לחברה בעמ

הנהלת חשבונות כפולה- מדוע כיצד ובאיזה אופן?

הנהלת חשבונות כפולה הינו צעד מאוד חיוני וחשוב בטרם בקשת הלוואה מהבנק כי ללא זה אפשר לטפס במהירות לסכומים גבוהים שהיה אפשר לצמצם בהרבה בעזרת הייעוץ. אז אם הינכם זקוקים בנוסף לשרות זה משרדנו מספק זאת במקצועיות ובהצלחה. עכשיו זה מרגיש כהוצאה אך לאחר מכן היא תתברר כחיסכון גדול! אין ספק שאנחנו מובילים מכל הבחינות האפשריות: מקצועיות עם ניסיון, שרות עם יחס אישי, והתחייבות על אמינות ויושר. חשוב להדגיש שאצלנו עלות השרות, לא מופקעת ולא גבוהה בכלל. מה שנשאר לכם זה פשוט לבוא ולגלות הכול בעצמכם.
רו"ח מיכאל גבאי בחדרה / רואה חשבון גבאי במפות של גוגל

0 0 votes
Article Rating
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אתגר אברבאיה
אתגר אברבאיה
19/11/2022 20:51

פרטים בענייני הנהלת חשבונות מיקור חוץ

אחיטוב גרטי
אחיטוב גרטי
03/07/2022 17:39

היי כמה עולה הנהלת חשבונות עוסק פטור

אריאל גולדן
אריאל גולדן
02/02/2022 15:05

הי אפשר לקבל המלצה על שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים

אוראל לסקוב
אוראל לסקוב
23/10/2022 09:11

אפשר לקבל המלצה על הנהלת חשבונות חיצונית

שילת אבלס
שילת אבלס
01/09/2022 00:13

הי כמה עולה שירות הנהלת חשבונות

אילן אברבאיה
אילן אברבאיה
10/04/2022 18:06

לגבי מחיר שירותי הנהלת חשבונות