הגשת דוח שנתי שכיר

הגשת דוח שנתי שכיר

הגשת דוח שנתי שכיר או הגשת דוח שנתי לעצמאים

למה צריך הגשת דוח שנתי שכיר?

הגשת דוח שנתי שכיר- הוא מי שהוסמך לפי החוק לעבוד במקצוע ראיית חשבון ותפקידו הוא לבחון ולחקור את תקינותם של הדו"חות הכספיים ומתן חו"ד עליהם. לרו"ח נדרשת שליטה מלאה בתחומים שונים כגון: חשבונאות, מיסים, מימון, ביקורת וכדומה, הנצרכים למילוי תפקידו. תפקידיו העיקריים של רו"ח הנותן שרותים של ראיית חשבון הינם: הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, ייעוץ מס והנה"ח. בנוסף ישנם עוד סוגים רבים של דינים וחוקים שבהם הוא מוכרח לגלות בקיאות מירבית.כשמסבירים את המשמעות של תפקידו של רואה חשבון: העברת ביקורת על דו"חות שונים, זה יכול להתפרש כעניין פשוט ביותר ולא מסובך אבל מי שעוסק במקצוע הזה יודע שזה לא פשוט כ"כ כמו שזה נשמע וזה יכול להקיף בתוכו סעיפים שונים ורבים בהם הוא מוכרח לשלוט ולהפגין מקצועיות ללא פשרות וטעויות!.

הגשת דוח שנתי שכיר

מס הכנסה הגשת דוח שנתי 2020

מעל הממוצע מכול הבחינות!

אנחנו מספקים שרותי הגשת דוח שנתי שכיר ושירותים נוספים למגוון רחב של חברות או עסקים כגון: סיטונאים, קמעונאים, יצרנים, יצואנים, קבלנים ובעלי מקצועות חופשיים. וכל הלקוחות ,אחד לאחד, מרוצים מהשירות המקצועי והייחודי בהתקשרותו עם הלקוח בין אם מדובר בזמינות מדהימה שלא מוצאים בכל משרד ובין אם זה מדובר בליווי מקצועי צעד אחר צעד ובהתאמה מלאה, ובין אם זה בהכוונת הלקוח להשגת יעדים והגדלת רווחי העסק והחברה. כתחום המתבסס הרבה על המחשב ותוכנותיו, משמעותי לנו מאוד, שכל הזמן יהיה אצלנו את התוכנות הכי משודרגות ומעודכנות כדי להקל ולהועיל גם על הלקוחות וגם עלינו. אצלנו יש כלל ברור ומפורש לכולם: "אם הלקוח רוצה אותנו", מיד מתפנים אליו! אנחנו מבינים את הנחיצות של הלקוח שיהיה לו רואה חשבון זמין ופנוי כשיצטרך וירצה ואנחנו ללא כל ספק עונים על דרישה זו.

הגשת דוח שנתי שכיר ניסיון חובה!

-לא כל אחד יכול להעיד על עצמו שהוא עוסק במקצוע כבר במשך עשרים שנה: הניסיון שנצבר במשך כל העשרים השנים הללו שפשף אותנו המון, ונהיינו למשרד פופולארי ומבוקש שלקוחות רבים מגיעים לפתחו.אנחנו אוהבים ללמוד מקרים של תיקים חדשים ולטפל בהם כי הותק והניסיון שלנו שפשפו אותנו המון. כל סוג של תיק, אפילו כאלה שכבר התייאשו מהם, יכול להתקבל בשמחה, אצלנו לא נרתעים משום דבר כבר טיפלנו בתיקים גדולים, שונים ומאתגרים, ורוצים להעניק גם לכם מהניסיון הרחב שצברנו ! העשייה שלנו בתחום התחילה כמו כולם, כמועסקים שכירים במשרדים ידועים ומשם, לאחר שכבר הבנו ולמדנו את רזי המקצוע כמו שצריך ואת אופן הארגון והניהול של עסק עצמאי, פתחנו משרד גדול ומכובד שמצליח ומשגשג קרוב ממש לעשר שנים וב"ה אנחנו רואים סיעתא דשמיא של הצלחה רבה בכל עמלנו ולכם נשאר רק לזכות בה גם.

הגשת דוח מס הכנסה מקוון

זהירות! כאן רואים חשבון!

-במשרדנו יש פתגם ידוע: "הספרה אפס היא גם מספר", כלומר, בתחום כשלנו, תחום הגשת דוח שנתי שכיר הדייקנות והזהירות מאוד נדרשים מכיון ששגיאה אחת קטנה ואפילו במספר אחד עלולה להוביל להפסד גדול ללקוח. ומשום כך אנו לוקחים רק אנשים מקצועיים עם מוסריות גבוהה שקולטים את נחיצות הדבר ועושים עבודה מקצועית ומדויקת ללקוח. ובגלל זה הלקוחות שלנו רבים כי כל אחד רוצה לדעת שהוא מוסר את נתוניו הפרטיים לאדם אמין הגון ומקצועי ביותר שייעשה לו שרות מושלם מכול הבחינות הנ"ל. ואם נרצה לסכם את כל האמור למעלה במשפט אחד ברור לנו שהוא יהיה: "אמינות זה השם השני שלנו"! ויצביעו על כך עשרות לקוחות מרוצים!!

הגשת דוח שנתי שכיר – לחסוך המון בשבילכם!

אנו מעניקים בנוסף שרותי הגשת דוח שנתי שכיר הדואג להורדת הריביות באחוזי המימון והעיקרון המרכזי של העבודה הוא להתנהל במקומכם באופן הנכון מול רשויות הבנק השונות כדי לסייע לכם לקחת משכנתא בהכי פחות עלויות. כמו כן אנו דוגלים בדרך פעולה של נתינת מועמדות לשני בנקים בו זמנית כך אנו מרוויחים יצירת מכרז בנקאי. לכל המסופקים למיניהם המתלבטים האם זה שווה זאת או לא, אנחנו כאן להצהיר להם בערבות מלאה שזה לא רק שווה וכדאי כי אם זה גם ממש חובה, לפני שניגשים לקבל משכנתא, ורק אחד שמתעסק בתחום זה, יכול להבין את משמעות הנחיצות של הדבר. אין ספק שמשרדנו מוביל מכל הבחינות וההיבטים: עבודה מקצועית, שרות עם יחס אישי, והבטחה על אמינות ויושר. יש לציין שאצלנו בנוסף לכול עלות השרות, לא מוגזמת ולא מופרזת בכלל. מה שנותר לכם זה פשוט לבוא וליהנות מהכול.
רואה חשבון בחדרה מיכאל גבאי / גבאי רואה חשבון בגוגל