בס"ד

תיאום מס 2019

רוצים לדעת איך עושים תיאום מס דרך האינטרנט?
יש שתי אפשרויות.

  1. ניתן לבד לעשות תיאום מס באינטרנט אך תהליך תיאום מס 2019 עד קבלת אישור יכול לקחת עד 5 ימי עסקים.
    (ניתן גם לגשת לפקיד שומה הקרוב למגוריך.)
  2. או תמורת 95 ₪ לא כולל מע”מ לתת לרואה חשבון מקצועי לעשות את כל העבודה. ובאותו יום תקבלו תיאום מס און ליין ישירות למייל.

תיאום מס באינטרנט לשנת 2019

איך עושים תיאום מס באינטרנט? בקלות! תיאום מס 2019 און ליין

  • התקשרו למשרד רואה חשבון גבאי בטלפון 0507262528 וקבלו יעוץ חינם איך עושים תיאום מס באינטרנט 2019

רוצה תמיכה בסידור חישובים?

האם הנך בטוח אם אתה בפלוס או במינוס? אתה לא מאלה שתורכים לעקוב אחרי הרואה חשבון ? לרואה חשבון שלך אין זמן בשבילך? אתה לא הכי ערוך ואתה שואף לחדש את הנסיבות?  לא יודע עם הרואה חשבון פועל את העבודה כמו שצריך?

רוצה להיות עצמאי ולהצליח?

האם הנך מקבל הספק שלם בחליפין בשביל מה שאתה משלם? צריך לשאת הלוואה להשקעת העסק או למען כל דבר אחר ואין מי שילווה אותך בפרוצדורה? ביחס להפסדים של העסק האם עדיף להיות עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה ? אתה מוציא יותר מדי לאזורים שלא נחוץ?

תאום מס 2019 או לפתוח עסק?

הגדלת את העסק והרואה חשבון שלכם עוד לא השתדרג? העסק שלך קטן ואתה עדיין משלם לצורך חברה גדולה? יתכן שאתה יכול לחסוך בהוצאות שאינם נחוצות? הוצאה לא הגיונית עבור משרד רואה חשבון? אולי קרא שהוצאת על עמלות של מסמכים שלא הוגשו לרשויות בזמן ולא באשמתך? מה הכי עיקרי בעסק אם לא הפן הכלכלי?

פותחים עסק עם רואה חשבון מומלץ להצלחת הדרך!

איך עושים תיאום מס באינטרנט
איך עושים תיאום מס דרך האינטרנט און ליין לשנת 2019

אז שמנו בצד את תיאום מס 2019 ועכשיו אנחנו רוצים רואה חשבון להצלחת העסק. אתה רוצה שלרואה חשבון שלך יהיה קצת זמן בשבילך. דבר הכי חשוב בביזנס זה רואה חשבון מסודר עם שקיפות ברורה. רואה חשבון מצליח חייב להיות זמין תמיד. החברה שלכם תלויה בזה! צריך לדעת עם העסק שלכם בהפסדים או ברווחים. לא מעט פעמים הליכים מועטים ממקסמים בצורה מורגשת את הרווח של הביזנס. קורה הרבה מאד פעמים שרואי חשבון נכנסים לחוסר אכפתיות ואפטיות בעבודה. ועסוקים אך ורק עם לקוחות שמריצים וחברות גדולות מקבלים את העניין המבוקש. ודווקא אלה שעובדים קשה ואין להם זמן להתקשר עם רואה חשבון, ישר נוכחים לדעת ששכחו אותם בכלל. רצוי מאד שתקבל נתונים שוטפים מהרואה חשבון. אתה לא צריך לחפש אותו. הוא חייב למצוא אותך. בשביל זה אתה נותן לו תשלום. רואה חשבון טוב ואכפתי אמור לכלול תקשורת תמידית עם החברה. יש פעמים שלא הוגשו החשבונות המוכיחים הוצאות הביזנס. רואה חשבון אשר לא בודק התאמה בין הוצאות החברה למסמכים לתועלת הוצאות להחזר מע”מ אינו מקיים את העבודה שלו בנאמנות. וכך במהלך החודשים נאבד הרבה דולרים. עסקים מסודרים חייבים רואה חשבון מסודר. שלא נדבר על אנשים שאינם מאורגנים מטבעם ואנשים שמוטרדים ואין להם פנאי! הצלחת החברה תלוי מאד ברואה חשבון אמין וחרוץ אשר מוודה תזוזת החברה ביסודיות בלי לעגל פינות. באילו דברים רואה חשבון טוב בולט ביחס לחברו. קשר טוב ו”פרוטקציות” ברשויות מול פקידים והעובדים בכלל לא מזיק.. ויכול לזרז בצורה טובה ביותר, דברים שאינם זזים. העסק חייב רואה חשבון טוב, אמין, ישר ושואף להצלחה קידום ורווחיות העסק. ליעוץ ללא התחייבות ומתן פרטים נוספים התקשרו למשרד רואה חשבון מומלץ  מיכאל גבאי ושות’ בטלפון 0507262528

 

סגירת תפריט
1
שלום וברכה,
אני מיכאל גבאי.
אפשר לעזור?
Powered by
שינוי גודל גופנים
מחירון רואה חשבון
close slider
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528
שירות הנהלת חשבונותמחירון
פתיחת תיק עוסק פטורללא תשלום
פתיחת תיק עוסק מורשהללא תשלום
החזר מס לשכירים10% מגובה ההחזר
הנהלת חשבונות+ דו"ח שנתי עוסק פטור1,200 ₪ לא כולל מע"מ לשנה
הנהלת חשבונות עוסק מורשה300 ₪ לחודש . לא כולל מע"מ
הנהלת חשבונות חברה בע"מ700 - 1,500 ₪ לחודש לא כולל מע"מ תלוי במחזור ההכנסות, מספר העובדים ובהיקף העבודה
הקמת חברה או עמותה1,000 ₪ לא כולל מע"מ
חשבות שכר חיצונית30 ₪ לתלוש
שירות תיאום מס לשכירים95 ₪ לא כולל מע"מ
הצהרת הון ראשונה500 ₪ לא כולל מע"מ
בדיקת גמר חשבון לשכירים1,000 - 2,000 ₪ לא כולל מע"מ תלוי במספר השנים
דו"ח שנתי + מאזן חברה2,500 - 5,000 ₪ לא כולל מע"מ תלוי בהיקף העבודה
דו"ח שנתי עוסק מורשהכלול בשכר טרחה
הנהלת חשבונות+ מאזן+ דוחות לרשם העמותות כולל בקשה לאישור ניהול תקין2,500 - 5,000 ₪ לשנה לא כולל מע"מ. תלוי במחזור ההכנסות והיקף העבודה
הצהרת הון שניה1,500 - 2,500 ₪ לא כולל מע"מ תלוי במורכבות הדו"ח.
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528

שם

אימייל

טלפון

הודעות