בס"ד

תיאום מס 2018

תיאום מס 2018 דרך האינטרנט

תיאום מס 2018 – איך עושים תיאום מס

רוצים לדעת איך עושים תיאום מס? ניתן לעשות באינטרנט או להתקשר למשרד רואה חשבון מיכאל גבאי ושות’ בטלפון 0507262528 כדי לקבל פרטים איך עושים תיאום מס 2018 ולקבלת יעוץ חינם!

רוצה תמיכה בסידור חישובים?

האם הנך בטוח אם אתה בפלוס או במינוס? אתה לא מאלה שתורכים לעקוב אחרי הרואה חשבון ? לרואה חשבון שלך אין זמן בשבילך? אתה לא הכי ערוך ואתה שואף לחדש את הנסיבות?  לא יודע עם הראוה חשבון פועל את העבודה כמו שצריך?

רוצה להיות עצמאי ולהצליח?

האם הנך מקבל הספק שלם בחליפין בשביל מה שאתה משלם? צריך לשאת הלוואה להשקעת העסק או למען כל דבר אחר ואין מי שילווה אותך בפרוצדורה? ביחס להפסדים של העסק האם עדיף להיות עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה ? אתה מוציא יותר מדי לאזורים שלא נחוץ?

תאום מס 2018 או לפתוח עסק?

הגדלת את העסק והרואה חשבון שלכם עוד לא השתדרג? העסק שלך קטן ואתה עדיין משלם לצורך חברה גדולה? יתכן שאתה יכול לחסוך בהוצאות שאינם נחוצות? הוצאה לא הגיונית עבור משרד רואה חשבון? אולי קרא שהוצאת על עמלות של מסמכים שלא הוגשו לרשויות בזמן ולא באשמתך? מה הכי עיקרי בעסק אם לא הפן הכלכלי?

פותחים עסק עם רואה חשבון מומלץ להצלחת הדרך!

תיאום מס 2018אז שמנו בצד את תיאום מס 2017 ועכשיו אנחנו רוצים רואה חשבון להצלחת העסק. אתה רוצה שלרואה חשבון שלך יהיה קצת זמן בשבילך. דבר הכי חשוב בביזנס זה רואה חשבון מסודר עם שקיפות ברורה. רואה חשבון מצליח חייב להיות זמין תמיד. החברה שלכם תלויה בזה! צריך לדעת עם העסק שלכם בהפסדים או ברווחים. לא מעט פעמים הליכים מועטים ממקסמים בצורה מורגשת את הרווח של הביזנס. קורה הרבה מאד פעמים שרואי חשבון נכנסים לחוסר אכפתיות ואפטיות בעבודה. ועסוקים אך ורק עם לקוחות שמריצים וחברות גדולות מקבלים את העניין המבוקש. ודווקא אלה שעובדים קשה ואין להם זמן להתקשר עם רואה חשבון, ישר נוכחים לדעת ששכחו אותם בכלל. רצוי מאד שתקבל נתונים שוטפים מהרואה חשבון. אתה לא צריך לחפש אותו. הוא חייב למצוא אותך. בשביל זה אתה נותן לו תשלום. רואה חשבון טוב ואכפתי אמור לכלול תקשורת תמידית עם החברה. יש פעמים שלא הוגשו החשבונות המוכיחים הוצאות הביזנס. רואה חשבון אשר לא בודק התאמה בין הוצאות החברה למסמכים לתועלת הוצאות להחזר מע”מ אינו מקיים את העבודה שלו בנאמנות. וכך במהלך החודשים נאבד הרבה דולרים. עסקים מסודרים חייבים רואה חשבון מסודר. שלא נדבר על אנשים שאינם מאורגנים מטבעם ואנשים שמוטרדים ואין להם פנאי! הצלחת החברה תלוי מאד ברואה חשבון אמין וחרוץ אשר מוודה תזוזת החברה ביסודיות בלי לעגל פינות. באילו דברים רואה חשבון טוב בולט ביחס לחברו. קשר טוב ו”פרוטקציות” ברשויות מול פקידים והעובדים בכלל לא מזיק.. ויכול לזרז בצורה טובה ביותר, דברים שאינם זזים. העסק חייב רואה חשבון טוב, אמין, ישר ושואף להצלחה קידום ורווחיות העסק. ליעוץ ללא התחייבות ומתן פרטים נוספים התקשרו למשרד רואה חשבון מומלץ  מיכאל גבאי ושות’ בטלפון 0507262528

 

תיאום מס 2018
5
Sending
User Review
5 (5 votes)
סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
צור קשר
close slider
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528

שם

אימייל

טלפון

הודעות