שירות הנהלת חשבונות

שירות הנהלת חשבונות – הנהלת חשבונות עוסק פטור

שירות הנהלת חשבונות – תפקידיו והסבר הגדרתו.

ההסבר המילולי של שירות הנהלת חשבונות היא פיקוח על דו"חות כספיים שונים של הלקוחות. לכן העוסקים במקצוע זה מוכרחיים להצטייד בצורת חשיבה אנליטית עם יכולת ניתוח משפטי, וידע רב בכל הנוגע בתחום זה. ולכן גם רכישת המקצוע היא תהליך יחסית ארוך, כדי להכין באופן מושלם את הלומדים למקצוע זה. התפקידים העיקריים של רואה חשבון המספק שרותי חשבונאות הינם: הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, ייעוץ מס והנה"ח. כמו כן יש עוד סוגים רבים של דיני עבודה שבהם הוא חייב לגלות בקיאות מירבית.אזרח רגיל מן השורה שלא התמקצע בתחום זה, וודאי שהוא אינו שולט בכל החוקים הנוגעים לתחום ומקרה הצורך יש לגשת לרואה חשבון שיעשה לך את שירות העבודה. אך נחוץ ביותר לגשת לרו"ח מומחה ומקצועי שיספק לכם עבודה מקצועית ומושלמת לכן גם מומלץ מאוד לברר אצל לקוחות נוספים שאכן הם מסופקים מהעבודה והמקצועיות, כי אנחנו מדברים כאן על הכסף שלכם ואכפת לנו שלא תפסידו לעולם.

שירות הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות וחשבת שכר

מומחיות ומקצועיות – בהתחייבות!

שרותי שירות הנהלת חשבונות מספקים מענה לכל סוגי העסקים, בין קהל לקוחותינו תוכלו למצוא סוגים שונים של עמותות, פירמות ידועות ומגוון רחב של שרותים, אבל אין ספק שבמקצוע זה לא בודקים את היקף הכמות אלא מסתכלים על האיכות, ואין ספק שאצלנו תוכלו למצוא גם היקף וכמות – קליינטים רבים ומרוצים והכי חשוב איכות מדהימה במקצועיות ובשרות. בנוסף אנחנו עובדים עם התוכנות אינטרנטיות המעודכנות ביותר, ע"מ שללקוחות שלנו יהיה קל ונוח יותר. כמו למשל היישומון לניהול חשבוניות ללא צורך בנייר וכולי. וכל זה לטובת נוחותכם. לנו יש עיקרון ברור שהוא חד משמעי לכולם: "אם הלקוח רוצה משהו", מיד מתפנים לטפל במבוקשו! אנו יודעים את הנחיצות של הלקוח שיהיה לו רו"ח זמין ופנוי כשיצטרך וירצה ואנחנו ללא כל ספק עונים על דרישה זו.

עשרים שנה בתחום שירות הנהלת חשבונות

אנחנו במקצוע של שירות הנהלת חשבונות כבר קרוב לשני עשורים, בהן התעסקנו ועבדנו המון בתחום, והענקנו שרות ומענה מקצועיים לעניינים מאתגרים שונים.אצלנו אוהבים לבדוק ולחקור מקרים של תיקים מעניינים ולדאוג להם כי הניסיון והידע רב שלנו שפשפו אותנו המון. כל סוג של תיק, אף כאלה שהרבה כבר פרשו מהם, יתקבל כאן בשמחה, אנו לא נסוגים משום תיק כבר עסקנו במקרים רבים, שונים ומאתגרים, ומעוניינים לעזור גם לכם מהניסיון הרחב שצברנו ! תחילת דרכנו בתחום החלה כמו כל המשרדים המוכרים, כמועסקים שכירים במשרדי רו"ח ידועים ומשם, אחרי שכבר השגנו את רזי המקצוע היטב ואת צורת הארגון והניהול של משרד עצמאי, פתחנו משרד גדול שמצליח ומשגשג קרוב ל10 שנים וברוך השם אנחנו רואים סיעתא דשמיא של הצלחה רבה בכל עמלנו ולכם נשאר רק ליהנות ממנה גם.

זהירות! כאן צריך דיוק!

שירות הנהלת חשבונות הינו תחום העוסק בכל מה ששייך לכספם וממונם של הלקוחות, ומשום כך אנו עומדים על כך שהעבודה תבוצע באופן מדויק וזהיר ביותר, כי משמעותי לנו מאוד שלקוח שהוא שלנו לעולם לא יפסיד ולא תמצא לו תקלה שנעשתה ואפילו בטעות, בגללנו. ומשום כך הלקוחות שלנו רבים כי כל אחד רוצה לדעת שהוא מוסר את תיקו האישי עם פרטיו האישיים לרו"ח אמין הגון ומקצועי ביותר שיבצע לו עבודה מושלמת מכול הבחינות הללו. אז אם חשוב ומשמעותי לכם לקבל שרות מקצועי אמין ואחראי על תיקיכם, במשרד שדואג וחושב על כל לקוח שלו שהוא רק ייצא ברווח וחלילה לא ההיפך, אז אנחנו ללא ספק הכתובת התאימה!

שירותי הנהלת חשבונות לחברות

קבלת הלוואה ללא שירות הנהלת חשבונות זה פשוט להוציא ולשלם יותר!

לכל בנק יש עניין בנתינת משכנתא ללקוחותיו – הוא קוצר מכך אחוזים לא קטנים בכלל… ועל כן עבודתנו כשרות של שירות הנהלת חשבונות הוא למצוא את נקודת האיזון בין רשות הבנק ללקוח על ידי הערכה האמיתית של עלות הלוואה. כנראה עכשיו זה מרגיש כהוצאה אך לאחר מכן היא תתברר כחיסכון גדול! ברור לנו ביותר שאנחנו מובילים מכל הבחינות האפשריות: עבודה מקצועית, שרות ומענה אישי, והבטחה על אחראיות ויושר. חשוב לציין שגם עלות השרות, לא מופקעת ולא גבוהה כלל. מה שנותר לכם זה פשוט לבוא ולגלות הכול בעצמכם.
רו"ח מיכאל גבאי בחדרה / מיכאל גבאי רו"ח בגוגל