שירותי הנהלת חשבונות ושכר

שירותי הנהלת חשבונות ושכר / הנהלת חשבונות חיצונית

שירותי הנהלת חשבונות ושכר – משמעות העניין

ההגדרה של שירותי הנהלת חשבונות ושכר היא פיקוח על כל הדו"חות הכספיים של לקוחות המשרד. משום כך העובדים בתחום זה צריכים להיות בעלי חשיבה אנליטית עם יכולת ניתוח משפטי, וידע רב בכל הנושאים הקשורים לתחום. ולכן גם רכישת המקצוע היא תהליך די ארוך ומתמשך, על מנת להכין באופן מושלם את הלומדים למקצוע זה. כפי שציינו, פעולותיו הדומיננטיים של רואה חשבון הם פיקוח על דוחות כספיים, חישובים של רווח מול הפסד של כל לקוח, חישוב הוצאות והכנסות של העסק או החברה וחשבון תקבולים ותשלומים.כשמסבירים את המשמעות של תפקיד רואה חשבון: נתינת חו"ד על דו"חות שונים, זה עלול להתקבל כעניין פעוט ולא מסובך אך מי שנמצא בתוך המקצוע יודע שזה לא פשוט כ"כ כמו שזה נשמע וזה תמיד יכול להקיף בתוכו סעיפים שונים ורבים שבהם הוא חייב לשלוט ולהפגין מקצועיות באופן מוחלט ביותר!.

שירותי הנהלת חשבונות ושכר

הנהלת חשבונות וחשבי שכר

לקצור הצלחה זה השם שלנו!

שרותי שירותי הנהלת חשבונות ושכר נותנים מענה לכל סוגי העסקים, בין שורות לקוחותינו ניתן למצוא סוגים שונים של עמותות, פירמות מפורסמות ונותני שירותים שונים, אבל אין ספק שבתחום זה לא מסתכלים על הכמות אלא בודקים את האיכות, וברור ביותר שבמשרד שלנו תמצאו גם כמות – לקוחות רבים ומרוצים וכמובן כמובן עבודה מקצועית ואיכותית ללקוח. כמו כן אנחנו עובדים עם התוכנות אינטרנטיות העדכניות ביותר, ע"מ שללקוחותינו יהיה קל ופשוט יותר. כדוגמת האפליקציה לחשבוניות וקבלות ללא צורך בנייר וכדומה. וכל זה לטובת נוחותכם. במשרדנו יש כלל ברור ומפורש לכולם: "אם הלקוח צריך משהו", ישר מתפנים אליו! אנו יודעים כמה זה נחוץ ללקוח שיהיה לו רו"ח זמין ופנוי כשיצטרך וירצה ואנחנו בהחלט עונים על דרישה זו.

שירותי הנהלת חשבונות ושכר ניסיון וותק חובה!

אנחנו בתחום שירותי הנהלת חשבונות ושכר כבר קרוב לעשרים שנה, בהן התעסקנו ועבדנו רבות בתחום, וסיפקנו שרות ומענה מקצועיים לאתגרים רבים.אצלנו אוהבים ונהנים לבדוק ולחקור מקרים של תיקים מעניינים ולטפל בהם כי הניסיון והידע רב שלנו למדו אותנו מאוד. כל תיק באשר הוא, אף כאלה שכבר התייאשו מהם, יתקבל כאן בברכה, אנו לא נסוגים משום דבר כבר עסקנו במקרים רבים, שונים ומאתגרים, ורוצים לעזור גם לכם מהניסיון הרחב שצברנו ! מצבור של ניסיון לא נהיה ביום אחד וגם לא בשנה אחת, אנו בתחילה עבדנו כשכירים במשרדים ותיקים ומפורסמים ומשם התפתחנו ופתחנו משרד מתקדם ומצליח שבאים אליו לקוחות רבים ומרוצים.

אחראיות ואמינות הן המפתח להגיע לפסגה!

שירותי הנהלת חשבונות ושכר הוא תחום העוסק בכל הנוגע לכספם של אנשים, ולכן אנחנו עומדים על כך שהעבודה תיעשה בצורה מדוקדקת ומדויקת ביותר, כי חשוב לנו ביותר שלקוח שהוא שלנו אף פעם לא יפסיד ולא תיגרם לו שגיאה שקרתה על ידינו. ולכן לא לחינם לקוחותינו מאמינים בנו וסמוכים ורגועים לגבנו כי הם מבינים ויודעים שהם לא מניחים את הכסף שלהם במקום לא אחראי ומהימן אלא מפקידים אותו בידיים אמינות ומוסמכות ביותר, שיודעות לחלוטין את מלאכתן ומבצעות אותה באופן המדויק והמקצועי ביותר. ואם נרצה לתמצת את הנאמר למעלה במשפט קצר אין ספק שהוא יהיה: "אמינות זה השם השני שלנו"! ויצביעו ע"כ הלקוחות הרבים והמרוצים!!

הנהלת חשבונות כפולה

שירותי הנהלת חשבונות ושכר- מדוע כיצד ובאיזה אופן?

לכל בנק יש עניין בנתינת משכנתא ללקוחותיו – הוא קוצר מכך אחוזים לא קטנים בכלל… ועל כן תפקידנו בשרות של שירותי הנהלת חשבונות ושכר הוא לחפש את האיזון בין רשות הבנק ללקוח על ידי החישוב האמיתי של עלות הלוואה. כנראה ברגע זה זה נראה כהוצאה אך אח"כ היא תתברר כחיסכון ענק! בין אם מדובר בשרות לייעוץ משכנתאות ובין אם זה בחשבונאות, אנו נספק בכל עת ובכל זמן את השרות המקצועי והמושלם ביותר כי לקוח שלנו לעולם אבל לעולם לא יוצא מאוכזב!
רו"ח מיכאל גבאי בחדרה / גבאי רואה חשבון בגוגל עסקים

0 0 votes
Article Rating
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אציל גילוץ
אציל גילוץ
23/07/2022 06:24

הי אנחנו צריכים הנהלת חשבונות מיקור חוץ

אופירה בן מרדכי
אופירה בן מרדכי
28/02/2022 18:39

הי פרטים בענייני הנהלת חשבונות עוסק פטור

אלישבע אברהם סופר
אלישבע אברהם סופר
10/10/2022 19:13

שלום לגבי מחיר שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים

צופיה אברהם סופר
צופיה אברהם סופר
27/04/2022 07:39

שלום פרטים בענייני הנהלת חשבונות חיצונית

אביאל בלבן
אביאל בלבן
08/11/2022 21:36

שלום אפשר לקבל המלצה על שירות הנהלת חשבונות

אליעד אינטרטור
אליעד אינטרטור
20/10/2022 22:56

הי לגבי מחיר שירותי הנהלת חשבונות