רשם החברות פירוק

רשם החברות פירוק או פירוק חברה

רשם החברות פירוק – משמעות העניין

רשם החברות פירוק- הינו מי שהורשה לפי החוק לעסוק במקצוע החשבונאות והתפקיד שלו הוא לבחון ולחקור את התקינות של הדו"חות הכספיים ומתן חו"ד עליהם. לרואה חשבון מצויה בקיאות מלאה בעניינים רבים כגון: ייעוץ מס, הנהלת חשבונות, חשבות שכר וכדומה, הנצרכים בהזדמנויות רבות לביצוע עבודתו. התפקידים העיקריים של רו"ח הנותן שרותי חשבונאות הם: הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, ייעוץ מס והנה"ח. בנוסף ישנם עוד סוגים שונים של דינים וחוקים שבהם הרו"ח חייב להיות בקיא ביותר.ולכן חשוב גם לשים לב למי לפנות, יש לקחת רואה חשבון מוסמך ומשופשף מאוד, שעסק במקצוע הזה לא מעט שנים ומנוסה בו היטב – ומשרדנו בהחלט עונה על ההגדרות האלה.

רשם החברות פירוק
הליך פירוק חברה מרצון

מקצועיות ואיכות – זו הבטחה!

השרותים של רשם החברות פירוק נותנים שרות לכל סוגי העסקים, בין שורות לקוחותינו ניתן למצוא עמותות רבות, חברות מפורסמות ומגוון רחב של שרותים, אבל אין ספק שבמקצוע זה לא בודקים את הכמות אלא בודקים את האיכות את המקצועיות, וברור ביותר שאצלנו תוכלו למצוא גם היקף וכמות – קליינטים רבים שמתווספים מיום ליום וכמובן כמובן עבודה מקצועית ואיכותית ללקוח. בנוסף המקצוע הנ"ל צורך התעדכנות שוטפת בכל התוכנות, שהולכות ומשתדרגות עם השנים, וזה מלבד התוכנות הבסיסיות והמוכרות. וכל זה בשביל לייעל ולשפר כמה שיותר את העבודה. ואנחנו תמיד בכל מצב מתעדכנים ומשתדרגים כמה שאפשר. מתן השרות שלנו הוא ברמה גבוהה ביותר, השם דגש על זמינות ונגישות ללקוחות בכל מצב, על כל בעיה או התייעצות שהינכם צריכים, ואפילו הקטנים ביותר, תמיד אבל תמיד ניתן לגשת אלינו ולקבל בשמחה מענה ופתרון ישיר ומקצועי.

עשרים שנה נמצאים בתחום רשם החברות פירוק

-לא כל אחד יכול להעיד על עצמו שהוא נמצא בתחום כבר עשרים שנה: הותק שנצבר במהלך כל העשרים השנים האלו לימד ומקצע אותנו המון, והפך אותנו למשרד מבוקש שרבים נוהרים לפתחו.הותק והניסיון שלנו בשטח זה מוכיח את עצמו לכולם בכל הזדמנות מחדש עם סוגי התיקים השונים, והוא ללא כל ספק מומנט הצלחתנו: כל פעם לומדים לטפל במקרים חדשים ותיקים אתגריים כי רק משרד שממוסד על הרבה שנים מוצלחות בתחום זה יצלח את אתגרי העבודה. מצבור של ניסיון לא נוצר ביום אחד וגם לא בשנה אחת, אנחנו התחלנו כשכירים אצל רו"ח גדולים ומוכרים ומשם התקדמנו ופתחנו משרד משלנו משגשג ומצליח שבאים אליו לקוחות רבים ומרוצים.

הרווחים שלכם משמעותיים לנו מאוד!

המקצוע של רשם החברות פירוק הוא שטח המצריך מאוד רגישות יתירה ומאוד מחייב הקפדה על זהירות ודיסקרטיות, משום שהוא תמיד יהיה עוסק סביב הכסף ולכן אנו מבררים היטב לפני שמקבלים את העובדים שלנו ומצרפים אלינו רק את המומחים וההגונים ביותר, כי ללא היושר והאמינות אין הצלחה ואין שום דבר! ולכן כל לקוח שבא לקבל שרות אצלנו מודע לגמרי בוודאות מוחלטת שהוא מוסר ומפקיד את כל פרטיו האיניטימים במשרד הכי הכי טוב, הערב ללקוח לאמינות ויושר מוחלט! ואם תלכו לברר אצל הלקוחות שלנו במה משרדנו הכי מצטיין ומתבלט, מלבד הפן המקצועי, אין ספק שהם יאמרו לכם שאנו עומדים בראש בכל הקשור לנקיות כפיים הוגנות ואמינות!
בקשה לפירוק מרצון בהליך מזורז רשם החברות

רשם החברות פירוק – חיסכון ענק למענכם!

אנו מעניקים בנוסף שרותי רשם החברות פירוק הדואג להורדת העלות של הריביות מההלוואה והעיקרון המרכזי של העבודה הוא לייצג אתכם מול רשויות הבנק השונות ע"מ לסייע לכם לקבל משכנתא בהכי פחות כסף. כמו כן אנו נוקטים בטכניקה של הגשת מועמדות לכמה בנקים בו זמנית כך אנו מרוויחים יצירת מכרז בנקאי. לכל המסופקים למיניהם החושבים ומסתפקים האם זה כדאי ללכת על ייעוץ או לא, אנחנו כאן להצהיר להם בפה מלא שלא רק שזה שווה וכדאי אלא גם ממש חובה, לפני בקשת הלוואה, ורק אחד שעוסק בתחום זה, מבין היטב את משמעות הנחיצות של הדבר. אנחנו מתחייבים להעניק לכם עבודה מושלמת ואיכותית עד הפרטים הקטנים והשוליים, ולעולם לא נותיר לכם דבר שהוא אינו גמור עד הסוף אלא נדאג שהכול יטופל על הצד הטוב ביותר שניתן כדי שאתם תצאו הכי אבל הכי מרוצים!

מיכאל גבאי בפייסבוק

0 0 votes
Article Rating
9 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
מדן ללוש
מדן ללוש
10 months ago

הי לגבי מחיר פירוק חברות מרצון

אודליה בירן
אודליה בירן
1 year ago

אנחנו צריכים פירוק חברה בע"מ

אוריאן גוברין
אוריאן גוברין
6 months ago

היי פרטים בענייני פירוק חברה

לימור גולדן
לימור גולדן
1 year ago

הי אפשר לקבל המלצה על הליך פירוק חברה מרצון

אלעזר ארלוזורוב
אלעזר ארלוזורוב
11 months ago

אנחנו צריכים פירוק חברה ברשם החברות

אור גולדן
אור גולדן
7 months ago

שלום לגבי פירוק חברה מקוון

מיטל לוי
מיטל לוי
11 months ago

היי אנחנו צריכים פירוק חברה מרצון

ליאור גולדין
ליאור גולדין
6 months ago

לגבי הליך פירוק מרצון

אליקים בייגל
אליקים בייגל
1 year ago

אנחנו צריכים פירוק חברה מרצון מקוון