רואה חשבון

 

רואה חשבון מומלץ להצלחת העסק שלך!

 

רואה חשבון טוב באמת יכול לעזור להצלחת העסק?

האם הנך סבור אם אתה בפלוס או במינוס? אתה לא מהאנשים האלה המלחיצים את הרואה חשבון שלהם? האם הרואה חשבון בדרך כלל פנוי ומגלה עניין בעסק שלך? יש לך בלגן בחשבונות ואתה לא סבור איך להיות מסודר? הרואה חשבון שלך ממלא את התפקיד שלו בנאמנות?

אתה רוצה שיעזרו לך לארגן את תחשיב העסק?

אתה בטוח שאתה מקבל תמורה מלאה לכבוד כספך? אתה צריך לשאת הלוואה להשקעת העסק או לכל דבר אחר ולא קיים מי שילווה אותך בפרוצדורה? הרואה חשבון שם אותך במסלול המתאים מול הרשויות? ביחס להכנסות העסק, האם עדיף לך להיות עוסק פטור, מורשה או חברה? יתכן שאתה משלם וזורק אלפי שקלים לאוויר?

זורק סתם עמלות שאינן נצרכות לעסק שלך?

העסק בה' מתרחב אבל עם ניהול חשבונות שעדיין נשאר בעבר? או שהעסק שלך קטן ואתה עדיין משלם בעד חברה גדולה? עמלה לא פרופורציונאלית עבור משרד ניהול חשבון?אולי קרא שהוצאת כספים על עמלות של דוחות שלא הוגשו בזמן ולא באשמתכם?מה יותר חשוב בחברה אם לא החלק הכלכלי?

רואה חשבון מומלץ ואכפתי צריך לבצע תקשורת תמידית עם הלקוח.

רואה חשבון חדרהאתה צריך שלמשרד רואי חשבון יהיה זמן בשבילך. אחד הדברים אשר מאד עיקריים בביזנס זה ניהול חשבונות תקין יחד עם שקיפות מלאה. רואה חשבון מומלץ חייב שיהיה פנוי כל הזמן. החברה שלך תלויה בזה! צריך לדעת עם העסק שלך בהפסדים או ברווחים. אתה צריך לחשוב מחוץ לקופסה על מנת לשדרג את הרווח של הביזנס. יש מצב הרבה פעמים שרואי חשבון נופלים לחוסר אכפתיות אפטיות. והולכים רק עם אנשים שמטרטרים ועסקים גדולים שמקבלים את מבוקשתם. ואלה שבאמת חייבים סיוע לא מעודכנים דרך הרואה חשבון שלהם וניזוקים כתוצאה מזה. חשוב מאד שיהיה לך נתונים שוטפים מהרואה חשבון שלך. אתה לא צריך לחפש אותו. הוא צריך לחפש אותך. בשביל זה אתה משלם לו כספים. יש מצבים שמסמכים לטובת קיזוז הוצאות העסק לא הוגשו בזמן. וכחלק מהשאננות, רואי חשבון בכלל לא בודק התאמה בין הוצאות העסק שלך לחשבוניות זיכוי מס אשר לא הוגשו כדי לקבל החזר. וכך במהלך כל החודשים הולך לאיבוד כמה מאות דולרים. אנשים מאורגנים חייבים ניהול חשבונות מצוין. כמוכן בעלי עסק אשר כל הזמן לא בריכוז מלא, לא מסודרים והבלגן אצלם חוגג! נכון שזה יותר כאב ראש לרואה חשבון אך רואי חשבון אחראיים מוכרחים לעקוב אחר כל תנוע של החברה בשביל לנצל את המקסימום פוטנציאל לרווחיות החברה. ככה רואה חשבון מומלץ בולט ביחס לחברו. כמו כן רצוי שיהיה קשרים טובים לדעת את העובדים ופקידים ברשויות. יש זמנים שזה יכול לזרז עניינים ולפתור הרבה בעיות. אז במידה ואתם צריכים ניהול חשבונות כמו שצריך, משרד נוח וקשוב שיביא יתרון לעסק. ניתן לצור קשר עם משרד רואי חשבון בחדרה של אברהם מיכאל ושות' לקבלת יעוץ טלפוני חינם!

רואה חשבון
5
Sending
User Review
4.81 (16 votes)