קבלת החזר מס הכנסה

קבלת החזר מס הכנסה או החזר מס על הפסדים בשוק ההון

קבלת החזר מס הכנסה – תפקידיו והגדרתו.

קבלת החזר מס הכנסה- הינו מי שהורשה על פי החוק לעסוק בתחום ראיית חשבון והתפקיד שלו הוא לבדוק את התקינות של הדו"חות הכספיים השונים ומתן חו"ד עליהם. לרואה חשבון נדרשת שליטה רחבה בתחומים שונים כדוגמאת: ייעוץ מס, הנהלת חשבונות, חשבות שכר וכיוצא בזה, הנדרשים לביצוע עבודתו. התפקידים העיקריים של רואה חשבון המעניק שרותי ראיית חשבון הם: מיסוי, הנהלת חשבונות ושכר, החזרים, ייעוץ פיננסי וייעוץ מס. כמו כן יש עוד סוגים רבים של דיני עבודה שבהם הוא חייב להיות בקיא ביותר.ובשביל זה צריך גם לשים לב למי לפנות, חובה לקחת רואה חשבון בקיא ומקצועי מאוד, שעבד בתחום הרבה שנים ומתמצא בו כמו שצריך – ומשרדנו בהחלט עונה על הקריטריונים האלה.

קבלת החזר מס הכנסה

גבוה הממוצע מכול הבחינות!

שרותי קבלת החזר מס הכנסה נותנים שרות לכל סוגי העסקים, בין שורות לקוחותינו ניתן למצוא עמותות רבות, פירמות ידועות ומגוון רחב של שרותים, אבל כמובן שבתחום זה לא מסתכלים על היקף הכמות אלא בודקים את האיכות, וברור ביותר שבמשרד שלנו תמצאו גם כמות – לקוחות רבים ומרוצים וכמובן כמובן עבודה מקצועית ואיכותית ללקוח. בנוסף תחום זה מחייב השתדרגות והתעדכנויות שוטפות בכל התוכנות הקשורות לראיית חשבון, שהולכות ומתקדמות עם השנים, וזה חוץ מהתוכנות הידועות והבסיסיות. וכל זה בשביל לקדם ולייעל כמה שיותר את השרות ואת העבודה. ואנו תמיד בכל מצב משדרגים ומשתכללים כמה שאפשר. אצלנו יש עיקרון ברור שהוא חד משמעי לכולם: "אם הלקוח צריך אותנו", מיד ניגשים לטפל במבוקשו! אנו מבינים כמה זה נחוץ ללקוח שיהיה לו רואה חשבון זמין אליו כשיצטרך וירצה ואנחנו בהחלט לא מאכזבים מהבחינה הזו.

החזר מס בגין פדיון תגמולים

עשרים שנה בתחום קבלת החזר מס הכנסה

-לא כל משרד יכול להכריז על עצמו שהוא נמצא בתחום כבר 20 שנה: הניסיון שנצבר במשך כל השנים הללו לימד ומקצע אותנו רבות, ונהיינו למשרד מבוקש שלקוחות רבים נוהרים לפתחו.הותק שלנו במקצוע מוכיח את עצמו לכולם כל פעם מחדש בכל מיני סוגים של תיקים, והוא ללא כל ספק גורם ההצלחה שלנו: כל פעם לומדים לטפל במקרים חדשים ותיקים אתגריים כי רק מי שממוסד על הרבה שנים מוצלחות בתחום זה יצלח את אתגרי העבודה. ותק לא נהיה ביום אחד וגם לא בשנה אחת, אנחנו בתחילה עבדנו כשכירים אצל רו"ח גדולים ומוכרים ומשם התקדמנו והקמנו משרד משגשג ומצליח שבידו עשרות לקוחות מרוצים.

החזר מס לשנת 2015

אחראיות היא המפתח להצלחה!

המקצוע של קבלת החזר מס הכנסה הוא תחום מאוד רגיש ומאוד מחייב זהירות ודיסקרטיות, כיון שהוא תמיד אבל תמיד יהיה עומד סביב הכסף של האנשים ובגלל זה אנחנו בוחרים בקפידה את עובדי הצוות ולוקחים רק את המומחים וההגונים ביותר, כי ללא היושר והאמינות אין הצלחה ואין שום דבר! ובגלל זה הלקוחות שלנו רבים כי כל אחד רוצה להיות רגוע על כך שהוא מגיש את נתוניו הפרטיים לאדם אמין הגון ומקצועי שייתן לו עבודה מושלמת מכול הבחינות הנ"ל. ואם נרצה לתמצת את הנאמר למעלה במשפט קצר אין ספק שהוא יהיה: "אמינות זה השם השני שלנו"! ויעידו ע"כ הלקוחות הרבים והמרוצים!!

קבלת הלוואה בלי קבלת החזר מס הכנסה זה פשוט לשלם יותר!

לכל בנק יש אינטרסים בהענקת משכנתא ללקוחותיו – הוא מקבל מכך אחוזים לא קטנים בכלל… ומשום כך תפקידנו בשרות של קבלת החזר מס הכנסה הוא לחפש את נקודת האיזון בין רשות הבנק ללקוח ע"י החישוב האמיתי של עלות המשכנתא. ישנם כאלה השואלים האם לפנות לייעוץ זה באמת מצמצם באופן משמעותי את העלות, ואנחנו משיבים להם ואף מספרים לכם שברור שקיים הבדל ענק בין העלות ללא הייעוץ לבין הסכום עם הייעוץ. וע"כ אל תתלבטו,כי זה נועד עבורכם לחסוך לכם כמה שיותר. אנחנו מתחייבים להעניק לכם עבודה מושלמת ואיכותית עד הפרטים הקטנים והשוליים, ולעולם לא נותיר לכם דבר שהוא אינו גמור עד הסוף כי אם נוודא ונדאג שהכול אבל הכול יטופל בצורה המושלמת ביותר שניתן כדי שתצאו הכי אבל הכי מרוצים!
רואה חשבון בחדרה מיכאל גבאי / מיכאל גבאי בפייסבוק

0 0 votes
Article Rating
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אשרית ללוש
אשרית ללוש
8 months ago

לגבי מחיר רואה חשבון החזר מס

אלרואי אטיאס
אלרואי אטיאס
1 year ago

היי פרטים בענייני דוח החזר מס לשכירים