פירוק חברה פרטית

פירוק חברה פרטית או הליך פירוק חברה מרצון

למה צריך פירוק חברה פרטית?

הלימודים של פירוק חברה פרטית הם לימודים הדורשים הרבה גם מהממד של ההשקעה הפיזית בלימודים ובסטאז' והן מבחינת טווח הזמן הנצרך בשבילם, וזה לא לחינם, מקצוע זה דורש מבעליו בקיאות וידע רחבים בכל הנוגע לחוקי המס, ולמזג יחד את ההיגיון הברור והשכל הישר יחד עם היצירתיות והחשיבה של מחוץ לקופסא, בכל מיני מצבים שונים שהודות לכך יהיה ניתן לסייע ללקוח מול צירי המס. תפקידיו המרכזיים של רואה חשבון המעניק שרותי ראיית חשבון הם: הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, ייעוץ מס והנה"ח. בנוסף יש עוד סוגים שונים של דינים וחוקים שבהם הוא חייב לגלות בקיאות מירבית.ובשביל זה גם צריך לשים לב אל מי פונים, חובה לשכור רואה חשבון מוסמך ומשופשף מאוד, שהתעסק במקצוע הזה לא מעט שנים ומנוסה בו כמו שצריך – ומשרדנו ללא ספק עונה על הקריטריונים הללו.

פירוק חברה פרטית
הליך פירוק מרצון

גבוה הממוצע מכול הבחינות!

אנו כמשרד של פירוק חברה פרטית מתעסקים עם ציבור רחב של לקוחות העובדים בתחומים שונים ומעניקים לכל אחד ואחד מענה הולם ומנוסה ללא יוצא מן הכלל ויעידו על הלקוחות המרוצים שאנו המומחים והמנוסים ביותר בשוק העבודה. כתחום המתבסס בעיקר על תוכנות המחשב, חשוב לנו, שתמיד נלך על התוכנות הכי משודרגות ומעודכנות כדי להקל גם מעל הלקוחות וגם עלינו. במשרדנו יש עיקרון ברור ומפורש לכולם: "שהלקוח צריך משהו", מיד מתפנים לטפל במבוקשו! אנו יודעים כמה זה נחוץ ללקוח שיהיה לו רואה חשבון זמין אליו כשיצטרך וירצה ואנו ללא כל ספק עונים על דרישה זו.

מנוסים ביותר בכל הקשור פירוק חברה פרטית

-לא כל משרד יכול להכריז על עצמו שהוא בתחום כבר במשך עשרים שנה: הותק שנרכש במשך כל העשרים השנים האלו לימד ומקצע אותנו המון, והפך אותנו למשרד מבוקש שרבים נוהרים לפתחו.- אנו עסקנו ועוסקים עם לקוחות כבדים וגדולים ביותר, אך כמובן שגם לוקחים את התיקים הקטנים יותר. ותשאלו את כל הלקוחות המרוצים שלנו על מענה השרות המומחה והמקצועי שהם מקבלים, והכל נזקף לזכותן של 20 שנות עשייה מבורכת בתחום! תחילת דרכנו בתחום זה התחילה כמו כולם, כמועסקים שכירים במשרדי רו"ח גדולים ומשם, אחרי שכבר למדנו את מהלך העבודה במעשיות שלה כמו שצריך ואת אופן הארגון והניהול של עסק עצמאי, פתחנו משרד גדול ומכובד המשגשג קרוב לעשר שנים וב"ה אנו רואים הצלחה ענקית בכל עמלנו ולכם נותר רק לזכות בה גם.

אחראיות היא המפתח להצלחה!

-במשרדנו יש פתגם קבוע: "אפס זה גם מספר", הכוונה, בתחום כשלנו, תחום פירוק חברה פרטית הדייקנות ואחראיות מאוד נדרשים כיון שטעות אחת קטנה ואפילו במספר אחד יכולה להוביל להפסד גדול ללקוח. ולכן אנחנו מעסיקים רק עובדים מקצועיים ומוסריים שקולטים את חשיבות הדבר ונותנים עבודה מקצועית ומדויקת ללקוח. ועל כן כל לקוח שבא לקבל שרות אצלנו יודע בוודאות שהוא מפקיד את כל ענייניו ופרטיו האישיים בידיים הכי טובות שיש והכי אמינות שאפשר! ואם תשאלו את הלקוחות שלנו במה המשרד שלנו במיוחד מתאפיין, חוץ מההיבט המקצועי, אין ספק שהם יענו לכם שאנו עומדים בראש בכל הנוגע והקשור ליושר ולאמינות!
רשם החברות פירוק מרצון בהליך מזורז

פירוק חברה פרטית- למה מתי ואיך?

לכל בנק יש עניין בנתינת משכנתא ללקוחותיו – הוא קוצר מכך אחוזים לא קטנים בכלל… ולכן עבודתנו בשרותי פירוק חברה פרטית הוא למצוא את האיזון בין רשות הבנק ללקוח ע"י הערכה האמיתית של עלות המשכנתא. ישנם כאלה החוקרים האם לגשת לייעוץ זה אכן חוסך בכסף, ואנחנו משיבים להם וגם מספרים לכם שברור שיש הבדל משמעותי בין הסכום ללא לקיחת ייעוץ בעניין לבין העלות עם קבלת הייעוץ. ולכן אל תתלבטו,כי זה נועד עבורכם לחסוך לכם כמה שיותר. אין ספק שמשרדנו מוביל מכל הבחינות וההיבטים: מקצועיות עם ניסיון, שרות עם יחס אישי, והבטחה על אמינות ויושר. חשוב לציין שגם העלות, לא מופקעת ולא מופרזת בכלל. מה שנותר לכם זה רק לבוא וליהנות מהכול.

מיכאל גבאי רו"ח בדף העסקי

0 0 votes
Article Rating
5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
גבריאלה אהרונוב
גבריאלה אהרונוב
1 year ago

הי לגבי פירוק חברות מרצון

שלי גולדן
שלי גולדן
6 months ago

אפשר לקבל המלצה על פירוק חברה בע"מ

אבינדב לומברוזו
אבינדב לומברוזו
1 year ago

היי פרטים בענייני פירוק חברה

לידור בן הרוש
לידור בן הרוש
8 months ago

הי לגבי מחיר הליך פירוק חברה מרצון

אביטל לוק
אביטל לוק
10 months ago

הי לגבי פירוק חברה ברשם החברות