עורך דין הוצאה לפועל מומלץ

עורך דין הוצאה לפועל מומלץ

עורך דין חדלות פירעון מומלץ מגשימים חלום של מקצועיות.

משרד עורכי דין הוצאה לפועל – אם אתם מעוניינים למצוא עורכי דין הוצאה לפועל מומלצים ע"י עורך דין שבאמת ייתן לכם שירות מקצועי ומעולה, אין ספק שאתם צריכים לגשת למשרד של עורך דין עם ותק של שנים בתחום, המתבלט ומצטיין באישיות ובמקצועיות מיוחדות כאחד, והמשרד הזה, הוא ללא כל ספק פה אצלנו. עורך דין שנחשב מקצועי זה עו"ד עם רזומה יוקרתי ומכובד של מקרים ותיקים רבים ואפילו מורכבים בהם טיפל בהצלחה של ממש. כמו כן, הוא גם מחזיק בידו הרבה המלצות ומילות טובות מהלקוחות המרוצים שלו. רק מעו"ד כזה מומלץ וכדאי לקבל את השירות ממנו. ולנו אין ספק שהרזומה שלנו בהחלט עונה לדרישות הללו: בהצלחותיו הרבות והמוכרות, שכתוצאה ישירה מהם נובעות גם ההמלצות הרבות… במקצועיות שלנו אנו יכולים להבטיח לכם על הצלחה, ואין לקוח אחד שלא יסכים איתנו על כך, מניסיונו האישי.
איחוד תיקים חסרונות

מחפשים עו"ד של עורכי דין הוצאה לפועל במרכז עם ותק וניסיון? הגעתם למקום הנכון.

התחומים של עורך דין הוצאה לפועל במרכז אוצרים בתוכם אחראיות מיוחדת עבור הצלחת הלקוח. ולכן חשוב מאוד לגשת לעורך דין היודע את מלאכתו היטב מתוך התנסות רבה שצבר מכל מיני סגנונות שונים של תיקי הלקוחות, כי ותק במקצוע זה מקנה שפשוף וידע רב, ושפשוף וידע רב מקנים הצלחה! ואולי זה באמת סוד ההצלחה של מקצוע זה, ככל שהעו"ד הוא ותיק יותר בתחום וידוע ומוכר כמטפל בהרבה תיקים של לקוחות, כך הוא יהיה יותר בקיא ומומחה, מה שבהחלט מגדיל את סיכויי הצלחתו. לקוחותינו הרבים והמגוונים, הן מהעבר והן מהווה, מצביעים יותר מכול דבר אחר על הניסיון הרב שלנו בתחום – שפירושו סוד ההצלחה האמור לעיל! אנחנו לא רק מייעצים לכם על משרד עם ותק ומקצועיות אלא גם מוצאים לכם משרד כזה, תישירו מבט כי הוא ניצב לפניכם…

אחראיות – חובה!

כעו"ד הקשורים לתחומי עורך דין להסדרי חובות, זה לגמרי מחייב מאיתנו לשלב בין הפן המקצועי לבין הפן האישי. המשרד שלנו מתחייב להעניק בכל עת ובל זמן ללקוחותיו את המושלם ביותר גם מההיבט המקצועי וגם מההיבט האישי. על עבודה מקצועית ומושלמת אנחנו לא מתפשרים אף פעם, אבל לא פחות מכך אנחנו מדגישים מאוד את הפן האישי ממש כמו השירות המקצועי. אמינות זה התג והסמל שלנו, והיא כבסיס לשירות מצוין ואיכותי, אנו עושים מאמצים גדולים כדי להעניק לכם שירות אמין ואיכותי הכי שאפשר, אם בבחירת הצוות שלא כל אחד מתקבל ולו בגלל הבחינה הזו, ואם מצד עצמנו, שאנו נותנים עבודה באופן אחראי ביותר המעורר התפעלות בקרב הלקוחות, ושום דבר לא נעשה ללא פיקוח שימת לב מצידנו בכל תיק ותיק. בנוסף, לנו חשוב ביותר להיות זמינים בכל עת ובכול מצב לצרכי הבקשות של הלקוחות. אצלנו לא קיימים מקרים בהם הלקוח צריך את עזרתנו ואנחנו לא זמינים, אנו מבינים היטב את נחיצות הדבר בתגובה מידית, בפרט בתחום כעריכת דין, ולכן אנחנו עושים את כל המאמצים המתבקשים בשביל שתוכלו לקבל את השירות הכי אבל הכי זמין שיש! חשוב לציין שאנחנו בוחרים בקפידות מירבית את עובדי המשרד אצלנו, לא כל אחד יכול להתקבל, ולא רק בגלל הבחינה המקצועית, אלא גם בגללמהבחינה של הממד האישי. אנחנו מעסיקים רק עובדים שאמרו והמליצו עליהם שהם מתנהלים באופן ראוי ומכובד עם הסביבה שלהם בכלל ועם לקוחות ופציינטים בפרט, ובגלל זה לא פלא שהעבודה, השירות והמענה שלנו נחשבים למספר אחד בתחום!

עסק טוב זה עסק עם שם!

כל אחד שזקוק למענה בתחומי עורכי דין הוצאה לפועל אנו נענים, כי זה כלל לא משנה מה בדיוק הסטטוס של הלקוח. אנו שמים מאוד דגש על לצעוד עם כול לקוח עד סוף התהליך ממש, ואף פעם להשאיר את הלקוח עם דברים שאינם פתורים או לא מסודרים, אנו אוהבים לתת עבודה פרפקציוניסטית מההתחלה ממש ועד הסוף! ועל כן, לא לחינם קהל לקוחותינו רחב וגדול, כי כולם לגמרי, בלי יוצאי דופן שבעי רצון מהשירות המקצועי שאנו נותנים ומהמענה הזמין שלנו שלא מוצאים בכול מקום, והודות לכך שמנו נחשב ביותר ומפורסם לכולם, ועל ידו באים אלינו הרבה מאוד לקוחות, שכולם ללא ספק בפה אחד יאמרו שאין משיגים עבודה, שירות ומענה שכזה בכל מקום!
עורך דין לענייני הוצאה לפועל
מחירון קידום אתרים

הצלחה היא נתון אצלנו.

הצלחתנו בתחומי עורך דין לפשיטות רגל ידועה ומוכרת לכולם, כל מי שרוצה שירות בתחום זה יודע ומכיר שאנו הכתובת המתאימה ביותר, כי הישגי ההצלחה הרבים שלנו ידועים בקרב כולם. ברור לנו כשמש שהצלחתנו חולשת על כל התחומים: מקצועיות, שירות, אמינות, הדדיות ותוצאה משביעת רצון. כי זה מה שעושה כל משרד באשר הוא, למשרד משגשג ומוביל: ההצלחה שלו בכל התחומים. הביטוי להצליח הוא עניין אינדיבידואלי, מבחינתנו הצלחה, זה להתבונן בלקוח ולראות שהוא אכן מסופק ומרוצה ביותר מהעבודה ומהשירות ולדעת שביצענו את תפקידנו על הצד הטוב ביותר!

תוכן עניינים

Ⓒ כל הזכויות שמורות לאבינו שבשמים
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
מחירון רואה חשבון
close slider
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528
שירות הנהלת חשבונותמחירון
פתיחת תיק עוסק פטורללא תשלום
פתיחת תיק עוסק מורשהללא תשלום
החזר מס לשכירים10% מגובה ההחזר
הנהלת חשבונות+ דו"ח שנתי עוסק פטור1,200 ₪ לא כולל מע"מ לשנה
הנהלת חשבונות עוסק מורשה300 ₪ לחודש . לא כולל מע"מ
הנהלת חשבונות חברה בע"מ700 - 1,500 ₪ לחודש לא כולל מע"מ תלוי במחזור ההכנסות, מספר העובדים ובהיקף העבודה
הקמת חברה או עמותה1,000 ₪ לא כולל מע"מ
חשבות שכר חיצונית30 ₪ לתלוש
שירות תיאום מס לשכירים95 ₪ לא כולל מע"מ
הצהרת הון ראשונה500 ₪ לא כולל מע"מ
בדיקת גמר חשבון לשכירים1,000 - 2,000 ₪ לא כולל מע"מ תלוי במספר השנים
דו"ח שנתי + מאזן חברה2,500 - 5,000 ₪ לא כולל מע"מ תלוי בהיקף העבודה
דו"ח שנתי עוסק מורשהכלול בשכר טרחה
הנהלת חשבונות+ מאזן+ דוחות לרשם העמותות כולל בקשה לאישור ניהול תקין2,500 - 5,000 ₪ לשנה לא כולל מע"מ. תלוי במחזור ההכנסות והיקף העבודה
הצהרת הון שניה1,500 - 2,500 ₪ לא כולל מע"מ תלוי במורכבות הדו"ח.
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528

  שם

  אימייל

  טלפון

  הודעות

  Open chat
  1
  שלום וברכה,
  אני מיכאל גבאי.
  אפשר לעזור?