עוסק פטור באנגלית – exempt dealer | עוסק מורשה באנגלית –  licensed dealer

יש כמה תרגומים של עוסק פטור באנגלית אך התרגום הכי מדויק זה exempt dealer או עוסק מורשה באנגלית licensed dealer

חשבת לקחת רואה חשבון?

האם אתה סבור אם אתה בעליה או בירידה? לא מהאנשים האלה שלוחצים את הרואה חשבון? האם אתה רוצה שהרואה חשבון שלך יהיה זמין וקשוב לך? יש לך ערבוביה בחשבונות ואתה לא יודע איך להיות מסודר? עוסק פטור באנגליתצריך תמיכה בארגון וסדר של מכלול החשבונות בעסק? הרואה חשבון שלך מבצע את התפקיד שלו בנאמנות? אתה יודע שאתה מקבל תגמול מלא לצורך כספך? אתה צריך ליטול הלוואה להשקעת העסק או כל דבר אחר ולא מצוי מי שילווה אותך בפרוצדורה? הרואה חשבון ממקם אותך במסלול המדויק? בהתאם לכניסות העסק האם עדיף לך להיות עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ? אתה מבזבז הרבה מדי לאזורים שלא צריך?
החברה ב"ה נהיה גדול אך עם רואה חשבון שעדיין נתקע מאחור? הביזנס קטן ואתה עדיין משלם לצורך חברה גדולה? מבזבז לריק הוצאות שלא מתאימות לעסק שלך? עמלה לא פרופורציונאלית עבור משרד רואה חשבון? או קרא לך ששילמת ריבית של מסמכים אשר לא נינתנו לרשויות כשצריך ולא באשמתך? אתה צריך שלרואה חשבון יהיה כמה דקות בשבילכם. מה הכי עיקרי בעסק שלך אם לא החלק הרווחי? דבר הכי עיקרי בחברה זה הנהלת חשבונות תקין יחד עם שקיפות ברורה. רואה חשבון מצליח חייב להיות זמין בשבילך תמיד. החברה שלך תלויה בזה!

צריך לדעת עם העסק שלכם בהפסדים או ברווחים. המון פעמים שינוים מועטים ממקסמים בצורה מורגשת את הרווח של הביזנס. לדאבונינו לא מעט רואי חשבון, לאורך הזמן, נופלים למעין שגרתיות ושאננות. ומתעסקים רק באנשים שמנג'סים ו"מטריפים" אותם או באנשים ענקיים. ואנשים שממש צריכים הקלה אינם מעודכנים על ידי הרואה חשבון שלהם וסופגים נזקים כתוצאה מכך. הרואה חשבון חייב לתקשר אתך. אתה לא חייב בכלל למצוא אותו. הוא חייב למצוא אותך. לכן אתה משלם לו כספים. רואה חשבון מוצלח ואכפתי חייב להתנהל עם תקשורת קבוע עם הלקוח. קורה שמסמכים בעד קיזוז הוצאות לא הוגשו בזמן. רואה חשבון אשר לא בודק תאום עם הוצאות העסק לחשבוניות למען הוצאות להחזר מע"מ אינו מסדר את העבודה שלו ביושר. וכך במהלך רב השנה נאבד מאות דולרים. אפילו מי שמאורגן, חייב רואה חשבון אחראי ומומלץ. קל וחומר אנשים אשר כל הזמן לא בריכוז מלא, בלגניסתים וחוסר סדר חוגג! נכון שזה יותר כאב ראש לרואה חשבון אך רואה חשבון מצליח חייב לעקוב אחרי כל תזוזה של העסק שלך בשביל להפיק את המקסימום אפשרוית לרווחיות העסק שלך. זה השוני בין רואה חשבון מומלץ לרואה חשבון סטנדרטי. רואה חשבון טוב חייב קשרים טובים להכיר את הפקידים ועובדים ברשויות. הרבה מאד פעמים זה יכול לזרז עניינים ולפתוח דברים תקועים. החברה חייב רואה חשבון מצויין, אמין, ישר ומתקדם להצלחה קידום ורווחיות העסק. אז אם חיפשתם עוסק פטור באנגלית או עוסק מורשה באנגלית ובסוף קראתם את הכתבה שלנו על רואה חשבון מומלץ, התקשר עכשיו למשרד רואה חשבון – CPA בחדרה של אברהם מיכאל ושות' לקבל יעוץ חינם!

 

עוסק פטור באנגלית
5
Sending
User Review
5 (2 votes)