בס"ד

עוסק פטור באנגלית – exempt dealer | עוסק מורשה באנגלית –  licensed dealer

יש כמה תרגומים של עוסק פטור באנגלית אך התרגום הכי מדויק זה exempt dealer או עוסק מורשה באנגלית licensed dealer

חשבת לקחת רואה חשבון?

האם אתה סבור אם אתה בעליה או בירידה? לא מהאנשים האלה שלוחצים את הרואה חשבון? האם אתה רוצה שהרואה חשבון שלך יהיה זמין וקשוב לך? יש לך ערבוביה בחשבונות ואתה לא יודע איך להיות מסודר? עוסק פטור באנגליתצריך תמיכה בארגון וסדר של מכלול החשבונות בעסק? הרואה חשבון שלך מבצע את התפקיד שלו בנאמנות? אתה יודע שאתה מקבל תגמול מלא לצורך כספך? אתה צריך ליטול הלוואה להשקעת העסק או כל דבר אחר ולא מצוי מי שילווה אותך בפרוצדורה? הרואה חשבון ממקם אותך במסלול המדויק? בהתאם לכניסות העסק האם עדיף לך להיות עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע”מ? אתה מבזבז הרבה מדי לאזורים שלא צריך?
החברה ב”ה נהיה גדול אך עם רואה חשבון שעדיין נתקע מאחור? הביזנס קטן ואתה עדיין משלם לצורך חברה גדולה? מבזבז לריק הוצאות שלא מתאימות לעסק שלך? עמלה לא פרופורציונאלית עבור משרד רואה חשבון? או קרא לך ששילמת ריבית של מסמכים אשר לא נינתנו לרשויות כשצריך ולא באשמתך? אתה צריך שלרואה חשבון יהיה כמה דקות בשבילכם. מה הכי עיקרי בעסק שלך אם לא החלק הרווחי? דבר הכי עיקרי בחברה זה הנהלת חשבונות תקין יחד עם שקיפות ברורה. רואה חשבון מצליח חייב להיות זמין בשבילך תמיד. החברה שלך תלויה בזה!

צריך לדעת עם העסק שלכם בהפסדים או ברווחים. המון פעמים שינוים מועטים ממקסמים בצורה מורגשת את הרווח של הביזנס. לדאבונינו לא מעט רואי חשבון, לאורך הזמן, נופלים למעין שגרתיות ושאננות. ומתעסקים רק באנשים שמנג’סים ו”מטריפים” אותם או באנשים ענקיים. ואנשים שממש צריכים הקלה אינם מעודכנים על ידי הרואה חשבון שלהם וסופגים נזקים כתוצאה מכך. הרואה חשבון חייב לתקשר אתך. אתה לא חייב בכלל למצוא אותו. הוא חייב למצוא אותך. לכן אתה משלם לו כספים. רואה חשבון מוצלח ואכפתי חייב להתנהל עם תקשורת קבוע עם הלקוח. קורה שמסמכים בעד קיזוז הוצאות לא הוגשו בזמן. רואה חשבון אשר לא בודק תאום עם הוצאות העסק לחשבוניות למען הוצאות להחזר מע”מ אינו מסדר את העבודה שלו ביושר. וכך במהלך רב השנה נאבד מאות דולרים. אפילו מי שמאורגן, חייב רואה חשבון אחראי ומומלץ. קל וחומר אנשים אשר כל הזמן לא בריכוז מלא, בלגניסתים וחוסר סדר חוגג! נכון שזה יותר כאב ראש לרואה חשבון אך רואה חשבון מצליח חייב לעקוב אחרי כל תזוזה של העסק שלך בשביל להפיק את המקסימום אפשרוית לרווחיות העסק שלך. זה השוני בין רואה חשבון מומלץ לרואה חשבון סטנדרטי. רואה חשבון טוב חייב קשרים טובים להכיר את הפקידים ועובדים ברשויות. הרבה מאד פעמים זה יכול לזרז עניינים ולפתוח דברים תקועים. החברה חייב רואה חשבון מצויין, אמין, ישר ומתקדם להצלחה קידום ורווחיות העסק. אז אם חיפשתם עוסק פטור באנגלית או עוסק מורשה באנגלית ובסוף קראתם את הכתבה שלנו על רואה חשבון מומלץ, התקשר עכשיו למשרד רואה חשבון – CPA בחדרה של אברהם מיכאל ושות’ לקבל יעוץ חינם!

 

סגירת תפריט
שלום וברכה,
אפשר לעזור?
Powered by
שינוי גודל גופנים
מחירון רואה חשבון
close slider
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528
שירות הנהלת חשבונותמחירון
פתיחת תיק עוסק פטורללא תשלום
פתיחת תיק עוסק מורשהללא תשלום
החזר מס לשכירים10% מגובה ההחזר
הנהלת חשבונות+ דו"ח שנתי עוסק פטור1,200 ₪ לא כולל מע"מ לשנה
הנהלת חשבונות עוסק מורשה200 - 500 ₪ לחודש . לא כולל מע"מ תלוי במחזור הכנסות ובמספר עובדים
הנהלת חשבונות חברה בע"מ700 - 1,500 ₪ לחודש לא כולל מע"מ תלוי במחזור ההכנסות, מספר העובדים ובהיקף העבודה
הקמת חברה או עמותה1,000 ₪ לא כולל מע"מ
חשבות שכר חיצונית30 ₪ לתלוש
שירות תיאום מס לשכירים95 ₪ לא כולל מע"מ
הצהרת הון ראשונה500 ₪ לא כולל מע"מ
בדיקת גמר חשבון לשכירים1,000 - 2,000 ₪ לא כולל מע"מ תלוי במספר השנים
דו"ח שנתי + מאזן חברה2,500 - 5,000 ₪ לא כולל מע"מ תלוי בהיקף העבודה
דו"ח שנתי עוסק מורשה1,200 - 1,500 ₪ לא כולל מע"מ
הנהלת חשבונות+ מאזן+ דוחות לרשם העמותות כולל בקשה לאישור ניהול תקין2,500 - 5,000 ₪ לשנה לא כולל מע"מ. תלוי במחזור ההכנסות והיקף העבודה
הצהרת הון שניה1,500 - 2,500 ₪ לא כולל מע"מ תלוי במורכבות הדו"ח.
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528

שם

אימייל

טלפון

הודעות