סגירת חברה מרצון

סגירת חברה מרצון – סגירת חברה מרצון

סגירת חברה מרצון – כל מה שזה אומר

הלימודים של סגירת חברה מרצון הם לימודים שמחייבים את המתמחה בהם המון הן מהממד של ההתאמצות וההשקעה הפיזית בלמידה ובהתמחות וגם מבחינת טווח הזמן הנדרש בשבילם, וכל זה לא לחינם, תחום זה דורש מבעליו להיות בקיא בכל הקשור לחוקי המס השונים, ולמזג יחדיו את ההיגיון הברור והשכל הישר יחד עם החשיבה היצירתית, בכל מיני סיטואציות שקורות שהודות לכך יהיה אפשר לסייע ללקוח מול רשויות המס. כפי שציינו, פעילותיו המרכזיים של כל רו"ח הם העברת ביקורת על דוחות כספיים, חישובים של רווחים והפסדים של כל לקוח, חישוב הוצאותיו או הכנסותיו של העסק וחשבון תקבולים ותשלומים.כשמסבירים את ההגדרה של תפקיד רואה חשבון: נתינת חו"ד על דו"חות כספיים, זה עלול להתפרש כעניין פעוט ולא מורכב כלל אך מי שעוסק במקצוע הזה יודע בהחלט שזה דורש הרבה וזה תמיד יכול להכיל בתוכו סעיפים שונים ורבים בהם הוא חייב להיות שולט ובקיא באופן מוחלט ביותר!.

סגירת חברה מרצון
סגירת עוסק פטור באינטרנט

גבוה הממוצע מכול הבחינות!

השרותים של סגירת חברה מרצון מספקים מענה גם לפטורים וגם למורשים, בין שורות לקוחותינו תוכלו למצוא סוגים שונים של עמותות, פירמות ידועות ומגוון רחב של שרותים, אבל כמובן שבתחום זה לא בודקים את הכמות אלא בודקים את האיכות את המקצועיות, וברור ביותר שאצלנו תוכלו למצוא גם כמות – לקוחות רבים ומרוצים והכי חשוב עבודה מקצועית ואיכותית ללקוח. בנוסף אנחנו עובדים עם התוכנות אינטרנטיות המעודכנות ביותר, כדי שללקוחותינו יהיה קל ופשוט יותר. כמו למשל האפליקציה לחשבוניות וקבלות ללא צורך בנייר וכולי. ואנו עושים את כל זה לטובת נוחותכם. משרד מצליח זה משרד שיודע כיצד להתנהל מול לקוחותיו בין אם זה מאופן הפניות שלו ובין אם זה באופן נתינת השרות : יעיל אדיב מקצועי ואישי לכל לקוח באשר הוא וכיוצא בזה, והצלחה היא השם השני שלנו – בייחוד מהבחינות שפרטנו לעיל.

עשרים שנה נמצאים בתחום סגירת חברה מרצון

-לא כל משרד יכול להעיד על עצמו שהוא נמצא בתחום כבר עשרים שנה: הותק שנצבר במשך כל העשרים השנים האלו לימד ומקצע אותנו המון, ונהיינו למשרד פופולארי ומבוקש שרבים נוהרים לפתחו.אנו אוהבים ללמוד מקרים של תיקים מעניינים ולטפל בהם כי הניסיון והידע רב שלנו שפשפו אותנו המון. כל תיק באשר הוא, אפילו כאלה שכבר הרימו ידיים מהם, יתקבל כאן בברכה, אנו לא מוותרים על שום תיק כבר עסקנו בתיקים גדולים, שונים ומאתגרים, ומעוניינים לתרום גם לכם מהניסיון הרחב שצברנו ! תחילת דרכנו בתחום התחילה כמו כל המשרדים המוכרים, כמועסקים שכירים במשרדים גדולים ומשם, לאחר שכבר הבנו ולמדנו את מהלך העבודה במעשיות שלה כמו שצריך ואת צורת הארגון והניהול של משרד עצמאי, פתחנו משרד גדול שמצליח ומשגשג קרוב ל10 שנים וב"ה אנחנו רואים הצלחה רבה במעשה ידינו ולכם נותר רק ליהנות ממנה גם.

הרווח וההצלחה שלכם משמעותיים לנו ביותר!

-במשרד שלנו יש פתגם קבוע: "אפס זה גם מספר", ז"א, בתחום כשלנו, תחום סגירת חברה מרצון ההקפדה בדיוק והזהירות מאוד אבל מאוד נדרשים מכיון ששגיאה קטנה ואפילו בספרה אחת יכולה להוביל להפסד ללקוח. ובגלל זה אנו לוקחים רק עובדים בעלי ניסיון ומוסריים שקולטים את חשיבות העניין ועושים שרות מקצועי ומדויק ללקוח. ומשום כך הלקוחות שלנו רבים כי כל אחד רוצה לדעת שהוא מגיש את נתוניו הפרטיים לרו"ח ישר הגון ומקצועי שיבצע לו שרות מושלם מבחינת כל הקריטריונים הנ"ל. ואם תלכו לברר אצל לקוחותינו במה המשרד שלנו במיוחד מתאפיין, חוץ מהפן המקצועי, ברור לנו כשמש שהם יענו לכם שאנחנו עומדים בראש בכל הנוגע והקשור לנקיות כפיים הוגנות ואמינות!
סגירת תיק עוסק מורשה

סגירת חברה מרצון- למה מתי ואיך?

אנו מעניקים בנוסף שרותי סגירת חברה מרצון הדואג לצמצום העלות של הריביות באחוזי המימון ותפקידנו הוא לייצג אתכם מול רשויות הבנק השונות כדי לסייע לכם לקחת הלוואה בהכי פחות עלויות. בנוסף אנחנו דוגלים בדרך פעולה של הגשת מועמדות לשני בנקים כך אנחנו מרוויחים יצירת מכרז בנקאי. לכל המסופקים למיניהם החושבים ומסתפקים האם זה שווה זאת או לא, אנחנו כאן להצהיר להם בפה מלא שזה לא רק כדאי ורצוי אלא זה גם ממש חובה, לפני בקשת הלוואה, ורק מי שעוסק בתחום הזה, מבין היטב את חשיבות העניין. אין ספק שמשרדנו מוביל מכל הבחינות האפשריות: עבודה מקצועית, שרות עם יחס אישי, והבטחה על אמינות ויושר. חשוב לציין שאצלנו העלות, לא מופקעת ולא מופרזת כלל. מה שנשאר לכם זה פשוט לבוא ולגלות הכול בעצמכם.
מיכאל גבאי רואה חשבון בחדרה / בפייסבוק

5 1 vote
Article Rating
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אביעם לומברוזו
אביעם לומברוזו
10 months ago

שלום לגבי סגירת חברה ברשם החברות

מרים אשמן
מרים אשמן
5 months ago

שלום כמה עולה סגירת חברה מרצון