בס"ד

משרד רואה חשבון

משרד רואה חשבון מומלץ להצלחת העסק

משרד רואה חשבון

יתכן שאתה יכול לחסוך בעמלות מיותרות?

הרי מה יותר עיקרי בחברה אם לא החלק הרווחי..

האם אתה בטוח אם העסק ברווחים או בהפסדים? אתה לא מהאנשים שתורכים לעקוב אחר הרואה חשבון שלך? האם כדאי שהרואה חשבון יהיה זמין וקשוב לך? יש לך תוהו ובוהו בתחשיבים ואתה לא סבור איך להיות מסודר? אתה צריך סיוע בארגון וסדר של כל החשבונות בעסק? הרואה חשבון שלך עושה את המלאכה שלו בנאמנות? אתה סבור שאתה מקבל תגמול מלא לכבוד כספך? יש לך רואה חשבון שקול שעוזר לך אם צריך תמיכה בלקיחת הלוואה מבנק הפועלים במטרה לחדש את העסק? הרואה חשבון שם אותך בבדרך ההולם?עדיף להיות עוסק מורשה או עוסק פטור לעומת פעילות העסק? אולי אתה משלם ג’ובות מיותרים? הגדלת את העסק אבל הרואה חשבון עוד לא השתדרג? או להפך, הקטנת את הביזנס ואתה עוד במסלול הישן. יתכן שאתה יכול לחסוך בעמלות מיותרות? כמו הוצאה גבוהה לרואה חשבון ?אולי יוצאה לך לשלם כנס בעקבות הגשת דוחות רואה חשבון באיחור?צריך שלרואה חשבון שלכם יהיה זמן בשבילך. הרי מה יותר עיקרי בחברה אם לא החלק הרווחי? דבר הכי חשוב בביזנס זה רואה חשבון מסודר עם שקיפות מלאה. רואה חשבון טוב חייב שיהיה זמין בשבילך כל הזמן. על זה מורכב העסק שלכם! אתה רוצה לדעת עם העסק שלכם בהפסדים או ברווחים.

משרד רואה חשבון אברהם מיכאל ושות’

משרד רואה חשבון מומלץ לעסק שלך

משרד רואה חשבון

לא מעט פעמים שינוים קטנים ממקסמים בדרך משמעותית את הרווח של העסק. לדאבונינו הרבה מאד רואי חשבון, לאורך הזמן, נופלים לסוג של שגרה ושאננות. ומתעסקים בלבד בקליינטים שלוחצים ו”משגעים” אותם או בלקוחות בעלי עמדה. ומקומות שממש חייבים עזרה לא מעודכנים דרך הרואה חשבון שלהם וסופגים נזקים מכך. הרואה חשבון צריך להיות בקשר אתך. אתה לא חייב בכלל לחפש אותו. הוא אמור למצוא אותך. בשביל זה אתה משלם לו תשלום. רואה חשבון מומלץ ואכפתי חייב להתנהל עם קשר תמידית עם העסק. יש מצבים שחשבוניות בעד ניכוי הוצאות לא הוגשו בזמן. וכחלק מהשאננות, רואה חשבון לא בודק התאמה בין הוצאות העסק לחשבוניות זיכוי מהרשויות אשר לא הוגשו על מנת לקבל החזר. וכך במהלך כל החודשים הולך לאיבוד כמה אלפי ג’ובות. אפילו מי שמסודר, חייב רואה חשבון מקצועי ומומלץ. על אחד כמה וכמה עסקים שלא מסודרים בכלל ואנשים שעסוקים ושאין להם פנאי! כמובן שזה יותר עבודה לרואה חשבון אך רואה חשבון מצליח מוכרח לבדוק אחרי כל תנוע של הביזנס כדי לנצל את מיטב פוטנציאל לקידום העסק שלך. בככה רואה חשבון טוב נמדד לעומת חברו. קשרים טובים ו”פרוטקציה” ברשויות מול עובדים ופקידים גם לא מזיק.. הרבה מאד זמנים זה יכול לזרז דברים ולסדר דברים תקועים. הביזנס חייב רואה חשבון טוב, אמין, ישר ושואף להצלחה קידום ורווחיות החברה. צור קשר למשרד רואי חשבון בחדרה של גבאי מיכאל ושות’ לקבלת יעוץ חינם!

סגירת תפריט
1
שלום וברכה,
אני מיכאל גבאי.
אפשר לעזור?
Powered by
שינוי גודל גופנים
מחירון רואה חשבון
close slider
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528
שירות הנהלת חשבונותמחירון
פתיחת תיק עוסק פטורללא תשלום
פתיחת תיק עוסק מורשהללא תשלום
החזר מס לשכירים10% מגובה ההחזר
הנהלת חשבונות+ דו"ח שנתי עוסק פטור1,200 ₪ לא כולל מע"מ לשנה
הנהלת חשבונות עוסק מורשה200 - 500 ₪ לחודש . לא כולל מע"מ תלוי במחזור הכנסות ובמספר עובדים
הנהלת חשבונות חברה בע"מ700 - 1,500 ₪ לחודש לא כולל מע"מ תלוי במחזור ההכנסות, מספר העובדים ובהיקף העבודה
הקמת חברה או עמותה1,000 ₪ לא כולל מע"מ
חשבות שכר חיצונית30 ₪ לתלוש
שירות תיאום מס לשכירים95 ₪ לא כולל מע"מ
הצהרת הון ראשונה500 ₪ לא כולל מע"מ
בדיקת גמר חשבון לשכירים1,000 - 2,000 ₪ לא כולל מע"מ תלוי במספר השנים
דו"ח שנתי + מאזן חברה2,500 - 5,000 ₪ לא כולל מע"מ תלוי בהיקף העבודה
דו"ח שנתי עוסק מורשה1,200 - 1,500 ₪ לא כולל מע"מ
הנהלת חשבונות+ מאזן+ דוחות לרשם העמותות כולל בקשה לאישור ניהול תקין2,500 - 5,000 ₪ לשנה לא כולל מע"מ. תלוי במחזור ההכנסות והיקף העבודה
הצהרת הון שניה1,500 - 2,500 ₪ לא כולל מע"מ תלוי במורכבות הדו"ח.
רואה חשבון מיכאל גבאי 0507262528

שם

אימייל

טלפון

הודעות