הנהלת חשבונות מיקור חוץ

הנהלת חשבונות מיקור חוץ – הנהלת חשבונות וחשבות שכר

הנהלת חשבונות מיקור חוץ – פעולותיו והסבר הגדרתו.

משמעות ההגדרה של הנהלת חשבונות מיקור חוץ היא ביצוע בקרה על דו"חות כספיים שונים של הלקוחות. משום כך העובדים בתחום זה צריכים להיות בעלי חשיבה אנליטית עם יכולת ניתוח משפטי, וידע רב בכל הסוגיות הקשורות לתחום. ובגלל זה גם רכישת המקצוע היא תהליך די ארוך, על מנת להכין באופן מושלם את הלומדים למקצוע זה. כפי שציינו, פעילותיו המרכזיים של רואה חשבון הם פיקוח על דוחות כספיים, חשבון רווח מול הפסד של כל לקוח, סיכום וחישוב הוצאות והכנסות של העסק או החברה וחישובי שכר למיניהם.ולכן חשוב גם לדעת למי לפנות, חובה לשכור רואה חשבון מוסמך ומקצועי ביותר, שעסק במקצוע הזה הרבה שנים ומתמצא בו כמו שצריך – ומשרדנו בהחלט עונה על ההגדרות האלה.

הנהלת חשבונות מיקור חוץ

הנהלת חשבונות במיקור חוץ

מעל הממוצע מכול הבחינות!

אנחנו מספקים שירותים של הנהלת חשבונות מיקור חוץ ושירותים נוספים לסוגים רבים של חברות או עסקים כגון: סיטונאים, קמעונאים, יצרנים, יצואנים, קבלנים ובעלי מקצועות חופשיים. וכל הלקוחות ,אחד לאחד, מרוצים מהשירות האיכותי והמיוחד בהתקשרותו עם הלקוח בין אם מדובר בזמינות מדהימה שלא מוצאים בכל משרד ואם זה בליווי הלקוח צעד אחר צעד ובהתאמה אישית, ובין אם זה מדובר בהכוונת הלקוח לקצירת הצלחות והגדלת רווחי העסק. יתר על כן תחום זה דורש התעדכנות שוטפת בכל התוכנות, שמתפתחות עם הזמן, וזה בנוסף לתוכנות הידועות והבסיסיות. וכל זה כדי לייעל ולשפר כמה שיותר את העבודה. ואצלנו תמיד בכל מצב מתעדכנים ומשתדרגים כמה שאפשר. משרד מצליח זה משרד שיודע כיצד לעבוד עם הלקוחות שלו בין אם זה מאופן הזמינות שלו ובין אם זה מבחינת האופן של נתינת השרות : ייעילות, אדיבות, ליווי אישי לכל לקוח ולקוח וכדומה, וקצירת הצלחה היא ללא ספק הכותרת הראשית שלנו – בייחוד מהבחינות האלה.

הנהלת חשבונות מיקור חוץ ניסיון וותק חובה!

-לא כל משרד מסוגל להעיד על עצמו שהוא בתחום כבר במשך עשרים שנה: הותק שנצבר במהלך כל העשרים השנים הללו לימד ומקצע אותנו המון, ונהיינו למשרד פופולארי ומבוקש שלקוחות רבים נוהרים לפתחו.- אנחנו עסקנו ועוסקים עם לקוחות כבדים וגדולים ביותר, אבל כמובן שגם מקבלים לידינו את הלקוחות עם התיקים הקטנים יותר. ותבררו אצל כל הלקוחות המרוצים שלנו על השרות המומחה והמקצועי שהם מקבלים, וכל זה, הודות ל20 שנות עבודה מבורכת במקצוע זה! ותק לא נוצר ביום אחד וגם לא בשנה אחת, אנו בתחילה עבדנו כעובדים שכירים אצל רו"ח גדולים ומוכרים ומשם התקדמנו והקמנו משרד משלנו משגשג ומצליח שבאים אליו לקוחות רבים ומרוצים.

הרווח וההצלחה שלכם חשובים לנו ביותר!

הנהלת חשבונות מיקור חוץ הינו מקצוע העוסק בכל הנוגע לכספם של הלקוחות, ומשום כך אנחנו דואגים מאוד על כך שהעבודה תיעשה באופן מדויק וזהיר ביותר, כי לנו חשוב ביותר שלקוח שהוא אצלנו לעולם לא יפסיד ולא תמצא לו תקלה שנעשתה על ידינו. ומשום כך כל אחד שבא לקבל שרות אצלנו יודע בוודאות שהוא מפקיד את כל פרטיו האישיים במשרד הכי הכי טוב, הערב ללקוח לאמינות ויושר מוחלט! אז אם חשוב לכם שיעניקו לכם שרות מקצועי אמין ואחראי על תיקיכם, במשרד שדואג וחושב על כל לקוח שלו שהוא רק ייצא ברווח ואף פעם לא ההיפך, אז אנו ללא ספק הכתובת התאימה!

שירותי הנהלת חשבונות לחברות

לקיחת משכנתא ללא הנהלת חשבונות מיקור חוץ זה פשוט להוציא ולשלם יותר!

לכל בנק יש אינטרסים בהענקת הלוואה ללקוחותיו – הוא מקבל מכך אחוזים לא קטנים בכלל… ועל כן עבודתנו בשרותי הנהלת חשבונות מיקור חוץ הוא לחפש את האיזון בין הבנק ללקוח על ידי הערכה האמיתית של עלות הלוואה. ישנם כאלה השואלים האם לגשת ליועץ משכנתא זה אכן מצמצם באופן משמעותי את העלות, ואנחנו משיבים להם ואף מספרים לכם שאין ספק שיש הבדל עצום בין הסכום ללא הייעוץ לבין העלות עם הייעוץ. וע"כ אל תתלבטו,כי זה נועד עבורכם לחסוך לכם כמה שיותר. אנו מבטיחים לתת לכם שרות מושלם ואיכותי עד הפרט האחרון, ולעולם לא נשאיר לכם עבודה שהיא לא גמורה עד תום כי אם נוודא ונדאג שהכול יסודר בצורה המושלמת ביותר שאפשר כדי שתצאו הכי אבל הכי מרוצים!
רו"ח מיכאל גבאי בחדרה / מיכאל גבאי רו"ח במפות

0 0 votes
Article Rating
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
מזל לויט
מזל לויט
1 year ago

היי כמה עולה הנהלת חשבונות מיקור חוץ

ליאור אנסקי
ליאור אנסקי
1 year ago

היי כמה עולה הנהלת חשבונות עוסק פטור

אחיאסף איציק
אחיאסף איציק
1 year ago

שלום פרטים בענייני שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים

מתתיהו איכילוב
מתתיהו איכילוב
1 year ago

שלום לגבי מחיר הנהלת חשבונות חיצונית