הנהלת חשבונות לעוסק פטור

הנהלת חשבונות לעוסק פטור

הנהלת חשבונות לעוסק פטור או הנהלת חשבונות חיצונית

הנהלת חשבונות לעוסק פטור – כל מה שזה אומר

ההגדרה של הנהלת חשבונות לעוסק פטור היא ביצוע בקרה על כל הדו"חות הכספיים של לקוחות המשרד. לכן העוסקים במקצוע זה מוכרחיים להיות בעלי חשיבה אנליטית הכוללת בתוכה יכולת ניתוח משפטי, ובקיאות עצומה בכל הסוגיות הקשורות לתחום. ובגלל זה גם רכישת המקצוע היא תהליך יחסית ארוך ומתמשך, כדי להכשיר בצורה מושלמת את המתמקצעים בו. כפי שציינו, פעולותיו הדומיננטיים של כל רו"ח הם נתינת ביקורת על דוחותיו של הלקוח, הערכת רווחים והפסדים של כל לקוח, סיכום וחישוב הוצאותיו או הכנסותיו של העסק וחשבון תקבולים ותשלומים.אזרח רגיל מן השורה שלא התמקצע בתחום זה, ברור שהוא אינו שולט בכל החוקים הנוגעים למקצוע ובשביל זה יש לגשת לרואה חשבון שיעשה בשבילך את שירות העבודה. אולם נחוץ מאוד לגשת לרו"ח מומחה ומקצועי שייתן לכם עבודה מקצועית ומושלמת לכן מומלץ ביותר לשמוע מלקוחות נוספים שאכן הם מסופקים מהעבודה והמקצועיות, כי מדובר כאן על הכסף שלכם ואכפת לנו שלא תפסידו אף פעם.

הנהלת חשבונות וחשבי שכר

לקצור הצלחה זה אנחנו!

אצלנו מספקים שירותים של הנהלת חשבונות לעוסק פטור ושירותים נלווים למגוון רחב של חברות או עסקים בין פטורים בין מורשים. וכולם ,ללא יוצא מן הכלל, שבעי רצון מהשירות האיכותי והייחודי בהתקשרותו עם הלקוח בין אם מדובר בנגישות וזמינות שאין בכל משרד ובין אם זה מדובר בליווי הלקוח צעד אחר צעד ובהתאמה מלאה, ובין אם זה בייעוץ פרטי לכל הלקוח להשגת יעדים והגדלת הרווחים של העסק והחברה. כתחום המסתמך הרבה על תוכנות המחשב, משמעותי לנו מאוד, שכל הזמן יהיה אצלנו את התוכנות הכי מעודכנות כדי להקל גם על הלקוחות וגם מעלינו. אצלנו יש יסוד ברור שהוא חד משמעי לכולם: "שהלקוח רוצה אותנו", ישר מתפנים לטפל במבוקשו! אנחנו מבינים כמה זה נחוץ ללקוח שיהיה לו רו"ח זמין ופנוי כשיצטרך וירצה ואנחנו בהחלט לא מאכזבים מהבחינה הזו.

מנוסים מאוד בכל הנוגע הנהלת חשבונות לעוסק פטור

-לא כל אחד יכול להכריז על עצמו שהוא בתחום כבר 20 שנה: הותק שנצבר במהלך כל העשרים השנים הללו לימד ומקצע אותנו רבות, ונהיינו למשרד פופולארי ומבוקש שלקוחות רבים נוהרים לפתחו.הניסיון שלנו בתחום מוכיח את עצמו בכל הזדמנות מחדש עם סוגי התיקים השונים, והוא בהחלט מרכיב הצלחתנו: אנו יכולים ומסוגלים להכיר מקרים מעניינים ותיקים אתגריים כי רק מי שממוסד על הרבה שנים מוצלחות בתחום יצלח את אתגרי העבודה. ותק לא נהיה ביום אחד וגם לא בשנה אחת, אנו התחלנו כשכירים אצל רואי חשבון גדולים ומפורסמים ומשם התקדמנו והקמנו משרד משלנו משגשג ומצליח שבידו עשרות לקוחות מרוצים.

זהירות! כאן רואים חשבון!

המקצוע של הנהלת חשבונות לעוסק פטור הוא שטח מאוד רגיש ומאוד מחייב הקפדה על זהירות ודיסקרטיות, מכיון שהוא תמיד יהיה עומד סביב הכסף של האנשים ולכן אנחנו מבררים היטב לפני שמקבלים את עובדי הצוות ולוקחים רק את המומחים והאמינים ביותר, כי אם אין אמינות אז גם אין הצלחה! ובגלל זה הלקוחות שלנו רבים כי כל אחד רוצה להיות רגוע על כך שהוא מוסר את תיקו האישי עם פרטיו האישיים לרו"ח ישר הגון ומקצועי ביותר שייתן לו שרות מושלם מכול הבחינות הללו. אז אם חשוב לכם לקבל עבודה מקצועית עם הבטחה על אחראיות מלאה על תיקיכם, במשרד שדואג וחושב על כל לקוח שלו שהוא רק ירוויח ואף פעם לא ההיפך, אז אנחנו ללא ספק הכתובת התאימה!

הנהח ללא נייר

לקיחת משכנתא ללא הנהלת חשבונות לעוסק פטור זה פשוט לשלם יותר!

הנהלת חשבונות לעוסק פטור הינו דבר מאוד חיוני ונחוץ בטרם הגשת בקשת משכנתא מהבנק כי בלי זה ניתן להעפיל בקלות לסכומים גבוהים שהיה ניתן לחסוך אותם ע"י הייעוץ. אז אם אתם זקוקים בנוסף לשרות זה אנחנו הכתובת המתאימה כדי לספק זאת במקצועיות ובהצלחה. אם אתם מסתפקים אם עדיף אולי לחסוך את העלות של הייעוץ, אנו ממליצים לכם לא לבחור באופציה זו כי אולי עכשיו חסכתם עלות שולית של שרות הייעוץ, אולם בהמשך אתם עלולים לגלות שבמקום זה קבלתם הוצאה ענקית מאוד שהייתם יכולים לחסוך ממכם בהרבה. ברור לנו ביותר שמשרדנו מוביל מכל הבחינות וההיבטים: מקצועיות עם ניסיון, שרות ומענה אישי, והבטחה על אחראיות ויושר. יש להדגיש שאצלנו עלות השרות, לא מופקעת ולא גבוהה בכלל. מה שנשאר לכם זה פשוט לבוא וליהנות מהכול.
רו"ח בחדרה / גבאי רואה חשבון בדף העסקי