הנהלת חשבונות חיצונית

הנהלת חשבונות חיצונית – שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים

הנהלת חשבונות חיצונית – תפקידיו והגדרתו.

משמעות ההגדרה של הנהלת חשבונות חיצונית היא ביצוע בקרה על כל הדו"חות הכספיים של הלקוח. משום כך העוסקים במקצוע זה צריכים להיות בעלי חשיבה אנליטית הכוללת בתוכה יכולת תחקור משפטי, ובקיאות עצומה בכל הסוגיות הקשורות לתחום. ולכן גם רכישת המקצוע היא תהליך יחסית ארוך ומתמשך, כדי להכין באופן מושלם את הלומדים למקצוע זה. תפקידיו הבולטים של רואה חשבון הנותן שרותי חשבונאות הינם: הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, ייעוץ מס והנה"ח. כמו כן ישנם עוד סוגים שונים של דינים וחוקים שבהם הרו"ח צריך להיות בקיא ביותר.ולכן גם צריך לשים לב למי לפנות, חובה לקחת רואה חשבון בקיא ומקצועי ביותר, שעבד במקצוע הזה לא מעט שנים ומנוסה בו כמו שצריך – ואנחנו בהחלט עונה על הקריטריונים האלה.

הנהלת חשבונות חיצונית

הנהלת חשבונות חד צידית

מקצועיות ואיכות – זו הבטחה!

אנחנו בשרותי הנהלת חשבונות חיצונית מתנהלים עם קהל גדול של לקוחות העובדים בענפי מקצוע שונים ומגוונים ומעניקים לכולם שרות איכותי ומקצועי באופן שלא מן המניין ויצביעו על שורות לקוחותינו הרבים שאנחנו המובילים והמנוסים ביותר בשוק. כתחום המסתמך בעיקר על המחשב ותוכנותיו, חשוב לנו, שתמיד יהיה אצלנו את התוכנות הכי משודרגות ומעודכנות כדי להקל גם מעל הלקוח וגם מעלינו. מתן השרות אצלנו הוא מעל הממוצע בשוק העבודה, הנותן דגש על זמינות ונגישות ללקוחות בכל עת ובכל מצב, על כל שאלה או צורך בהכוונה שהינכם צריכים, ואפילו השוליים ביותר, תמיד אבל תמיד תוכלו לגשת אלינו ולקבל מענה מדויק ומקצועי העונה למבוקשכם.

משופשפים ומנוסים מאוד בכל הנוגע הנהלת חשבונות חיצונית

-לא כל אחד יכול להעיד על עצמו שהוא נמצא בתחום כבר במשך 20 שנה: הניסיון שנצבר במשך כל העשרים השנים הללו שפשף אותנו רבות, ונהיינו למשרד מבוקש שלקוחות רבים מגיעים לפתחו.הניסיון שלנו במקצוע מוכיח את עצמו כל פעם מחדש בכל מיני סוגים של תיקים, והוא ללא כל ספק גורם ההצלחה שלנו: אנו יכולים ומסוגלים לטפל במקרים חדשים ואתגרים מאתגרים כי רק משרד שמבוסס על שנים מוצלחות בתחום יצלח את האתגרים הנ"ל. העשייה שלנו בתחום זה החלה כמו העצמאיים למינהם, כשכירים במשרדים ידועים ומשם, אחרי שכבר השגנו את מהלך העבודה במעשיות שלה כמו שצריך ואת אופן הניהול של משרד עצמאי, הקמנו משרד גדול ומכובד שמצליח ומשגשג קרוב ל10 שנים וב"ה אנו רואים סיעתא דשמיא של הצלחה רבה במעשה ידינו ולכם נשאר רק ליהנות ממנה גם.

אחראיות ואמינות הן המפתח להצלחה!

התחום של הנהלת חשבונות חיצונית הוא תחום מאוד רגיש ומאוד דורש זהירות ושיקול דעת נכון, משום שהוא תמיד אבל תמיד יהיה עוסק סביב הכסף של האנשים ובגלל זה אנחנו בוחרים בקפידה את עובדי הצוות ולוקחים רק את המקצועיים והאמינים ביותר, כי אם אין אמינות אז גם אין הצלחה! ובגלל זה שורות לקוחותינו הן ארוכות כי לכל אחד חשוב לדעת שהוא מוסר את תיקו האישי עם פרטיו האישיים לרו"ח ישר הגון ומקצועי ביותר שייתן לו עבודה מושלמת מבחינת כל הקריטריונים הנ"ל. ואם נרצה לתקצר את הנאמר לעיל במשפט קצר ברור לנו שהוא יהיה: "אחראיות ואמינות הם המוטו שלנו"! ויעידו ע"כ הלקוחות הרבים והמרוצים!!

שירותי הנהלת חשבונות ושכר

הנהלת חשבונות חיצונית- למה מתי ואיך?

לכל בנק יש אינטרסים בהענקת משכנתא ללקוחותיו – הוא מקבל מכך אחוזים לא קטנים בכלל… ולכן עבודתנו כשרות של הנהלת חשבונות חיצונית הוא לחפש את נקודת האיזון בין רשות הבנק ללקוח ע"י הערכה האמיתית של עלות הלוואה. לכל המהססים למיניהם החושבים ומסתפקים אם זה כדאי ללכת על ייעוץ או ניתן לחסוך זאת, אנחנו כאן להצהיר להם בערבות מלאה שלא רק שזה כדאי ורצוי אלא זה גם חובה של ממש, לפני בקשת הלוואה, ורק אחד שנמצא בתחום זה, יכול להבין את משמעות הנחיצות של הדבר. אנו מבטיחים לתת לכם עבודה מושלמת ואיכותית עד הפרטים הקטנים והשוליים, ולעולם לא נותיר לכם עבודה שהיא לא גמורה עד הסוף אלא נדאג שהכול יסודר בצורה המושלמת ביותר שניתן כדי שאתם תצאו הכי אבל הכי מרוצים!
רואה חשבון בחדרה / עקבו אחרינו

0 0 votes
Article Rating
10 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אמיר בן דרור
אמיר בן דרור
8 months ago

כמה עולה הנהלת חשבונות מיקור חוץ

ארז גרטי
ארז גרטי
6 months ago

הי אפשר לקבל המלצה על הנהלת חשבונות עוסק פטור

לביא ארלוזורוב
לביא ארלוזורוב
8 months ago

היי כמה עולה שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים

אור בהרב
אור בהרב
1 year ago

אנחנו צריכים הנהלת חשבונות חיצונית

גפן ישראלי
גפן ישראלי
10 months ago

שלום פרטים בענייני שירות הנהלת חשבונות

מאיר לוי
מאיר לוי
1 year ago

היי לגבי שירותי הנהלת חשבונות

אבימלך לוריא
אבימלך לוריא
10 months ago

הי פרטים בענייני הנהלת חשבונות לעוסק מורשה

אבין גוברין
אבין גוברין
1 year ago

הי פרטים בענייני הנהלת חשבונות וחשבות שכר

אורי לוריא
אורי לוריא
10 months ago

לגבי מחיר הנהלת חשבונות לעוסק פטור

אור בירן
אור בירן
7 months ago

הי אפשר לקבל המלצה על הנהלת חשבונות לחברה