הנהלת חשבונות חד צידית

הנהלת חשבונות חד צידית או הנהלת חשבונות עוסק פטור

הנהלת חשבונות חד צידית – כל מה שזה אומר

הלימודים של הנהלת חשבונות חד צידית הם מהסוג לימודים התובעים מהמתחים בהם הרבה הן מהמובן של ההתאמצות וההשקעה הפיזית בלמידה ובסטאז' והן מבחינת טווח הזמן הדרוש בשבילם, וכל זה לא סתם, מקצוע זה דורש מבעליו בקיאות וידע רחבים בכל הקשור לחוקי המס השונים, ולשלב יחד את השכל הישר יחד עם החשיבה היצירתית, בכל מיני סיטואציות שקורות שהודות לכך יהיה ניתן לסייע ללקוח מול רשויות המס. תפקידיו המרכזיים של רואה חשבון הנותן שרותים של ראיית חשבון הם: הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, ייעוץ מס והנה"ח. בנוסף יש עוד סוגים שונים של דינים וחוקים שבהם הרו"ח מוכרח להיות בקיא ביותר.כשאומרים את המשמעות של תפקיד רו"ח: נתינת חו"ד על דו"חות כספיים, זה יכול להתקבל כעניין פעוט ולא מורכב כלל אבל מי שנמצא בתוך המקצוע יודע שזה לא פשוט כ"כ כמו שזה נשמע וזה יכול למנות בתוכו סעיפים שונים ורבים שבהם הוא חייב להיות שולט ובקיא ללא פשרות וטעויות!.

הנהלת חשבונות חד צידית

הנהלת חשבונות חד צידית

מקצועיות ואיכות – זו הבטחה!

השרותים של הנהלת חשבונות חד צידית נותנים מענה גם לפטורים וגם למורשים, בין שורות לקוחותינו ניתן למצוא סוגים שונים של עמותות, חברות מפורסמות ונותני שירותים שונים, אך אין ספק שבתחום זה לא בודקים את הכמות אלא מסתכלים על האיכות, ואין ספק שבמשרד שלנו תוכלו למצוא גם כמות – קליינטים רבים ומרוצים והכי חשוב עבודה מקצועית ואיכותית ללקוח. בנוסף אנו מצוידים בתוכנות אינטרנטיות העדכניות ביותר, על מנת שללקוחותינו יהיה נוח ופשוט יותר. כדוגמת האפליקציה לחשבוניות וקבלות מבלי להזדקק לנייר וכדומה. ואנו עושים את כל זה לטובת נוחותכם. השרות אצלנו הוא ברמה גבוהה ביותר, השם דגש על זמינות ונגישות ללקוח בכל מצב, על כל בעיה או צורך בהכוונה שהינכם מעוניינים, ואפילו הקטנים ביותר, תמיד תוכלו לגשת אלינו ולקבל מענה מדויק ומקצועי העונה למבוקשכם.

עשרים שנה נמצאים בתחום הנהלת חשבונות חד צידית

ותק הוא דבר חשוב ביותר במיוחד בתחום כשלנו, תחום הנהלת חשבונות חד צידית, בו צריך להתנסות ולהשתפשף כמה שיותר בהבנת מהלך העבודה, לפניכם ניצבות עשרים שנה העמוסות בעשייה של עבודה, שללא ספק הזניקו אותנו והביאו אותנו למקום של הישגים מרשימים בו אנו נמצאים היום ברצון להמשיך ולהתקדם כמה שיותר.הותק שלנו בתחום מוכיח את עצמו לכולם כל פעם שוב ושוב מחדש בכל מיני סוגים של תיקים, והוא ללא כל ספק מומנט ההצלחה שלנו: אנו יכולים ומסוגלים להכיר מקרים חדשים ואתגרים מאתגרים כי רק מי שמבוסס על שנים טובות בתחום זה יצלח את אתגרי העבודה. ותק לא נהיה ביום אחד וגם לא בשנה אחת, אנו התחלנו כעובדים שכירים אצל רו"ח גדולים ומפורסמים ומשם התפתחנו והקמנו משרד משלנו מתקדם ומצליח שבאים אליו עשרות לקוחות מרוצים.

אחראיות ואמינות הן הבסיס להצלחה!

הנהלת חשבונות חד צידית הינו מקצוע המתעסק בכל הנוגע לכספם של אנשים, ומשום כך אנחנו מקפידים מאוד על כך שהעבודה תיעשה בצורה מדוקדקת ומדויקת ביותר, כי לנו חשוב מאוד שלקוח שהוא שלנו לעולם לא לא יצא בהפסד ולא תמצא לו תקלה שקרתה ואפילו בטעות, בגללנו. ומשום כך כל לקוח שמגיע אלינו יודע בוודאות שהוא מוסר ומפקיד את כל פרטיו האיניטימים במשרד הכי הכי טוב, הערב ללקוח לאמינות ויושר מוחלט! ואם תשאלו את לקוחותינו במה המשרד שלנו בעיקר מתאפיין, מלבד הפן המקצועי, אין ספק שהם יענו לכם שאנחנו עומדים בראש בכל הקשור לנקיות כפיים ולאמינות!

הנהלת חשבונות לעסקים

הנהלת חשבונות חד צידית- מדוע כיצד ובאיזה אופן?

משרדינו מעניק שרותי הנהלת חשבונות חד צידית הדואג לצמצום העלות של הריביות מההלוואה והעיקרון המרכזי של העבודה הוא להתנהל במקומכם באופן הנכון מול סניפי הבנק השונים ע"מ לעזור לכם לקחת הלוואה בהכי פחות עלויות. כמו כן אנו נוקטים בדרך פעולה של נתינת מועמדות לכמה בנקים בו זמנית כך אנחנו מרוויחים יצירת מכרז בנקאי. לכל המהססים למיניהם החושבים ומסתפקים האם זה כדאי ללכת על ייעוץ או ניתן לחסוך זאת, אנו כאן להודיע להם בפה מלא שלא רק שזה שווה וכדאי אלא זה גם חובה של ממש, לפני שניגשים לקבל משכנתא, ורק מי שנמצא בתחום הזה, יכול להבין את משמעות הנחיצות של הדבר. ברור לנו ביותר שאנחנו מובילים מכל הבחינות האפשריות: מקצועיות עם ניסיון, שרות ומענה אישי, והבטחה על אמינות ויושר. יש להדגיש שאצלנו העלות, לא מופקעת ולא גבוהה בכלל. מה שנותר לכם זה רק לבוא ולגלות הכול בעצמכם.
רו"ח בחדרה / רואה חשבון גבאי בדף העסקי