הנהלת חשבונות וחשבי שכר

הנהלת חשבונות וחשבי שכר

הנהלת חשבונות וחשבי שכר / הנהלת חשבונות חיצונית

הנהלת חשבונות וחשבי שכר – כל מה שזה אומר

משמעות ההגדרה של הנהלת חשבונות וחשבי שכר היא ביצוע בקרה על כל הדו"חות הכספיים של הלקוחות. משום כך העובדים במקצוע זה מוכרחיים להיות בעלי חשיבה אנליטית עם יכולת ניתוח משפטי, וידע רב בכל הנוגע בתחום זה. ובגלל זה גם לימודי המקצוע הם תהליך יחסית ארוך ומתמשך, כדי להכין בצורה מושלמת את המתמקצעים בו. התפקידים הבולטים של רואה חשבון המעניק שרותי חשבונאות הם: הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, ייעוץ מס והנה"ח. כמו כן ישנם עוד סוגים שונים של דינים וחוקים שבהם הוא מוכרח להיות בקיא ביותר. ובשביל זה צריך גם לשים לב למי לפנות, יש לקחת רו"ח בקיא ומשופשף ביותר, שעסק במקצוע הזה הרבה שנים ומתמצא בו כמו שצריך – ואנחנו ללא ספק עונה על הקריטריונים הללו.

הנהלת חשבונות במיקור חוץ

מומחיות ומקצועיות – זו הבטחה!

אנחנו בשרותי הנהלת חשבונות וחשבי שכר מתעסקים עם ציבור גדול של לקוחות העובדים בתחומים שונים ומספקים לכל אחד ואחד שרות איכותי ומקצועי באופן שלא מן המניין ויעידו על כך הלקוחות המרוצים שאנו המומחים והמקצועיים ביותר בשוק העבודה. כמקצוע המסתמך הרבה על המחשב ותוכנותיו, משמעותי לנו מאוד, שתמיד נשתמש בתוכנות הכי מעודכנות כדי להקל ולהועיל גם על הלקוחות וגם עלינו. עסק מצליח זה עסק שמבין ויודע איך להתנהל מול לקוחותיו אם זה מבחינת הזמינות שלו ובין אם זה מבחינת האופן של מתן השרות : ייעילות, אדיבות, ליווי אישי לכל לקוח ולקוח וכיוצא בזה, וקצירת הצלחה היא ללא ספק השם השני שלנו – בייחוד מהבחינות האלה.

20 שנה נמצאים בתחום הנהלת חשבונות וחשבי שכר

-לא כל אחד מסוגל להעיד על עצמו שהוא עוסק במקצוע כבר במשך עשרים שנה: הניסיון שנרכש במהלך כל השנים האלו לימד ומקצע אותנו רבות, והפך אותנו למשרד פופולארי ומבוקש שרבים נוהרים לפתחו.- אנו עסקנו ועוסקים עם לקוחות כבדים וגדולים ביותר, אבל כמובן שגם מקבלים לידינו את הלקוחות עם התיקים הקטנים יותר. ותשאלו את כל לקוחותינו המרוצים על השרות המקצועי שהם מקבלים, והכל נזקף לזכותן של 20 שנות עשייה מבורכת בתחום! מצבור של ניסיון לא נהיה ביום אחד וגם לא בשנה אחת, אנחנו התחלנו כעובדים שכירים אצל רו"ח גדולים ומוכרים ומשם התפתחנו ופתחנו משרד משלנו מתקדם ומצליח שבאים אליו לקוחות רבים ומרוצים.

אחראיות היא הבסיס להצלחה!

תחום הנהלת חשבונות וחשבי שכר הוא שטח מאוד רגיש ומאוד דורש הקפדה על זהירות ודיסקרטיות, מכיון שהוא תמיד יהיה עומד סביב הכסף של האנשים ובגלל זה אנו בוחרים בקפידה את עובדי הצוות ולוקחים רק את המומחים וההגונים ביותר, כי אם אין אמינות אז גם אין הצלחה! ולא לחינם הלקוחות שלנו מאמינים בנו ורגועים לגבנו כי הם מבינים ויודעים שהם לא מפקירים את כספם במקום לא אחראי ומהימן אלא מפקידים אותו בידיים אמינות ומוסמכות ביותר, שמכירות לחלוטין את מלאכתן ועושות אותה באופן האמין והמקצועי ביותר. ואם תלכו לברר אצל הלקוחות שלנו במה משרדנו הכי מצטיין ומתבלט, חוץ מההיבט המקצועי, אין ספק שהם יאמרו לכם שאנו עומדים בראש בכל הנוגע והקשור לנקיות כפיים הוגנות ואמינות!

שירותי הנהלת חשבונות ושכר

לקיחת משכנתא בלי הנהלת חשבונות וחשבי שכר זה פשוט להוציא ולשלם יותר!

לכל בנק יש אינטרסים בנתינת משכנתא ללקוחותיו – הוא קוצר מכך אחוזים לא קטנים בכלל… ולכן עבודתנו בשרותי הנהלת חשבונות וחשבי שכר הוא לחפש את נקודת האיזון בין הבנק ללקוח על ידי החישוב האמיתי של עלות הלוואה. לכל המסופקים למיניהם המתלבטים אם זה כדאי ללכת על ייעוץ או לא, אנו כאן להודיע להם בפה מלא שלא רק שזה שווה וכדאי כי אם גם ממש חובה, לפני בקשת הלוואה, ורק אחד שנמצא בתחום זה, יכול להבין את משמעות הנחיצות של הדבר. אם זה בייעוץ משכנתאות ואם זה בשרותי חשבונאות, אנחנו ניתן בכל עת ובכל זמן את השרות המקצועי והאיכותי ביותר שאפשר כי לקוח שלנו לעולם לא מרגיש מאוכזב!
רו"ח בחדרה / מיכאל גבאי בפייסבוק

0 0 votes
Article Rating
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
לבָנָה בוגרשוב
לבָנָה בוגרשוב
26/07/2022 11:14

היי לגבי מחיר הנהלת חשבונות מיקור חוץ

אביחיל בכר
אביחיל בכר
09/03/2022 03:43

לגבי הנהלת חשבונות עוסק פטור

אנוש לוק
אנוש לוק
29/10/2022 02:05

היי לגבי שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים