החזר תרומות

החזר תרומות / החזר מס הכנסה

למה צריך החזר תרומות?

החזר תרומות- הוא מי שהורשה על פי החוק לעסוק בתחום החשבונאות ותפקידו העיקרי הוא לבדוק את התקינות של הדו"חות הכספיים השונים ונתינת חו"ד עליהם. לרו"ח קיימת התמצאות רחבה בעניינים שונים כדוגמאת: ייעוץ מס, הנהלת חשבונות, חשבות שכר וכיוצא בזה, הנצרכים בהזדמנויות רבות לביצוע עבודתו. כפי שציינו, פעולותיו הדומיננטיים של כל רו"ח הם פיקוח על דוחות כספיים, חישובים של רווח מול הפסד של כל לקוח, חישוב הוצאות והכנסות של העסק או החברה וחישובי שכר למיניהם.ולכן צריך גם לשים לב למי לפנות, חובה לשכור רואה חשבון בקיא ומשופשף ביותר, שעסק בתחום הרבה שנים ומנוסה בו היטב – ומשרדנו ללא ספק עונה על הקריטריונים האלה.

החזר תרומות

לקטוף הצלחה זה השם שלנו!

אנחנו כמשרד של החזר תרומות מתעסקים עם קהל רחב של לקוחות העוסקים בענפי מקצוע שונים ומעניקים לכולם מענה איכותי ומנוסה באופן שלא מן המניין ויצביעו על שורות לקוחותינו הרבים שאנו נחשבים המומחים והמנוסים ביותר בשוק העבודה. יתר על כן תחום זה מחייב השתדרגות והתעדכנויות שוטפות בכל התוכנות הקשורות לראיית חשבון, שהולכות ומשתדרגות עם הזמן, וזה בנוסף לתוכנות הבסיסיות והמוכרות. וכל זה בשביל לקדם ולייעל יותר את השרות ואת העבודה. ואצלנו תמיד בכל מצב מתעדכנים ומשתדרגים כמה שאפשר. מתן השרות אצלנו הוא ברמה גבוהה ביותר, השם דגש על זמינות ונגישות ללקוח בכל מצב, על כל שאלה או התייעצות שהינכם מעוניינים, ואפילו השוליים ביותר, תמיד תוכלו לגשת אלינו ולקבל מענה מדויק ומקצועי העונה למבוקשכם.

הגשת החזר מס 2022

החזר תרומות ניסיון וותק חובה!

אנו בתחום החזר תרומות כבר עומדים קרוב לעשרים שנה, שבהן עסקנו המון בתחום, וסיפקנו מענה מקצועי לעניינים מאתגרים שונים.- אנחנו עסקנו ועוסקים עם לקוחות כבדים וגדולים ביותר, אך כמובן שאנחנו גם לוקחים את הלקוחות עם התיקים הקטנים יותר. ותשאלו את כל לקוחותינו המרוצים על השרות המקצועי שהם נהנים ממנו, וכל זה, הודות ל20 שנות עשייה רבה בתחום! אנו התחלנו את דרכנו כעובדים שכירים, ומשם התפתחנו כעצמאים עם משרד מתקדם וגדול, ומאותו זמן נסללה דרכנו לקטיפת ההצלחה והשגת המטרות. וכיום ברשותנו מספר לא מבוטל של לקוחות שונים ומגוונים המסופקים ומרוצים ביותר מהשרות המקצועי הניתן להם. ואנחנו קוראים גם לכם להיות חלק מקהל לקוחותינו המרוצים.

הגשת החזר מס באינטרנט

אחראיות היא המפתח להצלחה!

החזר תרומות הוא מקצוע העוסק בכל הנוגע לכספם של הלקוחות, ולכן אנו עומדים על כך שעבודתנו תבוצע באופן מדויק וזהיר ביותר, כי לנו חשוב ביותר שלקוח שהוא אצלנו לעולם לא לא יצא בהפסד ולא תיגרם לו שגיאה שנעשתה על ידינו. ומשום כך הלקוחות שלנו רבים כי כל אחד רוצה לדעת שהוא מגיש את נתוניו הפרטיים לרו"ח אמין הגון ומקצועי ביותר שייתן לו עבודה מושלמת מבחינת כל הקריטריונים הנ"ל. ואם תלכו לברר אצל לקוחותינו במה המשרד שלנו במיוחד מתאפיין, חוץ מהפן המקצועי, אין ספק שהם יאמרו לכם שאנחנו מובילים בכל הקשור ליושר הוגנות ואמינות!

החזר תרומות – חיסכון ענק למענכם!

אנו מעניקים בנוסף שרותי החזר תרומות הדואג להורדת העלות של הריביות מההלוואה והעיקרון המרכזי של העבודה הוא לייצג אתכם מול גופי הבנק השונים ע"מ לסייע לכם לקבל משכנתא בכמה שפחות כסף. בנוסף אנחנו נוקטים בדרך פעולה של הגשת מועמדות לכמה בנקים בו זמנית כך אנו יוצרים מכרז בנקאי. לכל המסופקים למיניהם החושבים ומסתפקים האם זה שווה זאת או לא, אנו כאן להצהיר להם בפה מלא שזה לא רק שווה וכדאי אלא גם חובה של ממש, לפני שניגשים לקבל הלוואה, ורק מי שמתעסק בתחום זה, מבין את משמעות הנחיצות של הדבר. אם זה בייעוץ משכנתאות ואם זה בחשבונאות, אנחנו ניתן בכל עת ובכל זמן את השרות המקצועי והמושלם ביותר שאפשר כי לקוח שלנו לעולם אבל לעולם לא מרגיש מאוכזב!
רו"ח בחדרה / רואה חשבון גבאי בגוגל עסקים

0 0 votes
Article Rating
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אליאב לויט
אליאב לויט
09/07/2022 00:56

הי לגבי מחיר רואה חשבון החזר מס

אלה ישראלי
אלה ישראלי
12/10/2022 03:51

היי אנחנו צריכים דוח החזר מס לשכירים