הגשת דוח שנתי לעוסק פטור

הגשת דוח שנתי לעוסק פטור / הגשת דוח שנתי 2022

מהו הגשת דוח שנתי לעוסק פטור?

הגשת דוח שנתי לעוסק פטור- הוא מי שהוסמך על פי החוק לעסוק במקצוע החשבונאות והתפקיד שלו הוא לבחון ולחקור את תקינותם של הדו"חות הכספיים השונים ונתינת חו"ד עליהם. לרואה חשבון נדרשת בקיאות רחבה בעניינים רבים כדוגמאת: חשבונאות, מיסים, מימון, ביקורת וכדומה, הנצרכים לביצוע עבודתו. כפי שציינו, פעולותיו הדומיננטיים של רואה חשבון הם נתינת ביקורת על דוחות כספיים, הערכת רווחים והפסדים של כל לקוח, סיכום וחישוב הוצאותיו או הכנסותיו של העסק וחישובי שכר למיניהם.ובשביל זה גם צריך לדעת אל מי פונים, יש לקחת רואה חשבון מוסמך ומקצועי ביותר, שהתעסק בתחום לא מעט שנים ומתמצא בו כמו שצריך – ואנחנו ללא ספק עונה על הקריטריונים האלה.

הגשת דוח שנתי לעוסק פטור

הגשת דוח מקוון 2021

גבוה הממוצע בהכול!

אנחנו כמשרד של הגשת דוח שנתי לעוסק פטור מתנהלים עם ציבור גדול של לקוחות העוסקים בענפי מקצוע שונים ומספקים לכולם מענה איכותי ומקצועי באופן שלא מן המניין ויעידו על כך הלקוחות הרבים שאנחנו המובילים והמקצועיים ביותר בשוק. כמקצוע המסתמך הרבה על תוכנות המחשב, חשוב לנו, שכל הזמן יהיה אצלנו את התוכנות הכי מעודכנות כדי להקל גם מעל הלקוחות וגם עלינו. במשרדנו יש כלל ברור ומפורש לכולם: "שהלקוח צריך אותנו", מיד מתפנים לטפל במבוקשו! אנחנו מבינים כמה זה נחוץ ללקוח שיהיה לו רו"ח זמין אליו כשיצטרך וירצה ואנו בהחלט לא מאכזבים מהבחינה הזו.

20 שנה בתחום הגשת דוח שנתי לעוסק פטור

ותק הוא דבר חשוב מאוד בפרט בתחום כשלנו, מקצוע הגשת דוח שנתי לעוסק פטור, בו חייב להשתפשף כמה שיותר בקליטת מהלך העבודה, לפניכם ניצבות עשרים שנה הגדושות בעשייה, שללא ספק הזניקו אותנו והובילו אותנו למקום של הצלחה מרשימה בו אנחנו עומדים היום ברצון להתקדם ולהצליח עוד ועוד.- אנחנו עסקנו ועוסקים עם לקוחות כבדים וגדולים ביותר, אבל כמובן שגם מקבלים את התיקים הקטנים יותר. ותבדקו אצל כל לקוחותינו המרוצים על מענה השרות המקצועי שהם נהנים ממנו, וכל זה, הודות ל20 שנות עשייה מבורכת במקצוע זה! העשייה שלנו בתחום זה החלה כמו העצמאיים למינהם, כשכירים במשרדים גדולים ומשם, לאחר שכבר השגנו את מהלך העבודה במעשיות שלה כמו שצריך ואת אופן הארגון והניהול של עסק עצמאי, פתחנו משרד גדול המשגשג קרוב ל10 שנים וב"ה אנחנו רואים הצלחה גדולה בכל עמלנו ולכם נשאר רק ליהנות ממנה גם.

הגשת דוח שנתי 2019

אחראיות היא הבסיס להצלחה!

-במשרד שלנו יש פתגם קבוע: "אפס זה גם מספר", ז"א, בתחום כמו שלנו, תחום הגשת דוח שנתי לעוסק פטור ההקפדה בדיוק והזהירות מאוד אבל מאוד נחוצים כיון שטעות קטנה ואפילו בספרה אחת עלולה לגרום להפסד ללקוח. ומשום כך אנו לוקחים רק אנשים בעלי ניסיון ומוסריים שקולטים את חשיבות העניין ועושים עבודה מקצועית ומדויקת ללקוח. ומשום כך כל לקוח שבא לקבל שרות אצלנו יודע בוודאות שהוא מוסר ומפקיד את כל פרטיו האישיים במשרד הכי הכי טוב, הערב ללקוח לאמינות ויושר מוחלט! ואם תלכו לברר אצל לקוחותינו במה המשרד שלנו בעיקר מצטיין ומתבלט, חוץ מהפן המקצועי, ברור לנו כשמש שהם יענו לכם שאנו עומדים בראש בכל הקשור ליושר ולאמינות!

קבלת הלוואה ללא הגשת דוח שנתי לעוסק פטור זה פשוט לשלם יותר!

הגשת דוח שנתי לעוסק פטור הוא צעד מאוד הכרחי וחשוב לפני קבלת משכנתא מהבנק כי ללא זה ניתן לטפס בקלות לסכומים גבוהים שהיה אפשר לחסוך אותם ע"י הייעוץ. אז אם הינכם זקוקים בנוסף לשרות זה משרדנו מספק זאת במקצועיות רבה. בטח עכשיו זה נדמה כהוצאה אך לאחר מכן היא תתברר כחיסכון ענק! אנחנו מבטיחים להעניק לכם עבודה מושלמת ואיכותית עד הפרטים הקטנים והשוליים, ואף פעם לא נשאיר לכם דבר שהוא אינו גמור עד הסוף כי אם נוודא ונדאג שהכול יטופל בצורה המושלמת ביותר שניתן כדי שאתם תצאו הכי אבל הכי מרוצים!
מיכאל גבאי רואה חשבון בחדרה / רואה חשבון גבאי בגוגל עסקים

0 0 votes
Article Rating
1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אייל אברהם סופר
אייל אברהם סופר
8 months ago

שאלה לגבי הגשת דוח שנתי עוסק פטור