הגשת דוח אישי למס הכנסה

הגשת דוח אישי למס הכנסה או הגשת דוח עוסק פטור

מהו הגשת דוח אישי למס הכנסה?

הגשת דוח אישי למס הכנסה- הינו מי שהתמנה על פי החוק לעבוד במקצוע ראיית חשבון ותפקידו הוא לבדוק את תקינותם של הדו"חות הכספיים ונתינת חוות דעת עליהם. לרו"ח קיימת שליטה מלאה בתחומים שונים כגון: ייעוץ מס, הנהלת חשבונות, חשבות שכר וכיוצא בזה, הדרושים למילוי תפקידו. כמו שציינו, פעולותיו הדומיננטיים של כל רו"ח הם נתינת ביקורת על דוחות כספיים, חישובים של רווח מול הפסד של הלקוח, סיכום וחישוב הוצאותיו או הכנסותיו של העסק או החברה וחישובי שכר למיניהם.כשמסבירים את המשמעות של תפקידו של רואה חשבון: נתינת חו"ד על דו"חות שונים, זה יכול להתקבל כדבר פעוט ולא מסובך אך מי שנמצא בתוך המקצוע יודע בהחלט שזה לא פשוט כ"כ כמו שזה נשמע וזה יכול להקיף בתוכו סעיפים רבים בהם הוא מוכרח להיות שולט ובקיא באופן מוחלט ביותר!.

הגשת דוח אישי למס הכנסה

הגשת דוח 1301 לשנת 2021

מומחיות ומקצועיות – זו הבטחה!

משרדינו מספק שרותי הגשת דוח אישי למס הכנסה ושירותים נלווים לסוגים רבים של עסקים בין פטורים בין מורשים. וכולם ,ללא יוצא מן הכלל, מסופקים ומרוצים מהשירות המקצועי והייחודי ביחסו ללקוח אם זה בזמינות מדהימה שלא מוצאים בכל מקום ואם זה בליווי הלקוח צעד אחר צעד ובהתאמה אישית, ובין אם זה מדובר בייעוץ פרטי לכל הלקוח לקצירת הצלחות והגדלת רווחי העסק. כתחום המסתמך הרבה על המחשב ותוכנותיו, חשוב לנו, שכל הזמן נלך על התוכנות הכי משודרגות ומעודכנות בשביל להקל ולהועיל גם מעל הלקוח וגם עלינו. מתן השרות שלנו הוא מעל הממוצע בשוק העבודה, השם דגש על זמינות ללקוחות בכל עת ובכל מצב, על כל בעיה או צורך בהכוונה שאתם צריכים, ואפילו השוליים ביותר, תמיד תוכלו לפנות אלינו ולקבל מענה ופתרון ישיר ומקצועי.

עשרים שנה נמצאים בתחום הגשת דוח אישי למס הכנסה

-לא כל אחד יכול להעיד על עצמו שהוא בתחום כבר במשך 20 שנה: הניסיון שנרכש במהלך כל העשרים השנים האלו שפשף אותנו המון, והפך אותנו למשרד מבוקש שרבים מגיעים לפתחו.- אנחנו עסקנו ועוסקים עם לקוחות כבדים וגדולים ביותר, אבל כמובן שאנחנו גם לוקחים את הלקוחות עם התיקים הקטנים יותר. ותבררו אצל כל הלקוחות המרוצים שלנו על השרות המקצועי שהם מקבלים, וכל זה, הודות ל20 שנות עבודה רבה במקצוע זה! העשייה שלנו בתחום התחילה כמו העצמאיים למינהם, כמועסקים שכירים במשרדי רו"ח ידועים ומשם, אחרי שכבר השגנו את רזי המקצוע היטב ואת צורת הארגון והניהול של עסק עצמאי, פתחנו משרד גדול ומכובד המשגשג קרוב ל10 שנים וב"ה אנו רואים הצלחה ענקית במעשה ידינו ולכם נותר רק לזכות בה גם.

הגשת דוחות שנתיים למס הכנסה

זהירות! כאן עובדים!

-במשרד שלנו יש סיסמא ידועה: "אפס זה גם מספר", ז"א, בתחום כמו שלנו, תחום הגשת דוח אישי למס הכנסה ההקפדה בדיוק ואחראיות מאוד אבל מאוד נדרשים כיון ששגיאה קטנה ואפילו במספר אחד יכולה להוביל להפסד ללקוח. ולכן אנחנו לוקחים רק עובדים מקצועיים עם מוסריות גבוהה שקולטים את חשיבות הדבר ונותנים עבודה מקצועית ומדויקת ללקוח. ומשום כך כל לקוח שבא לקבל שרות אצלנו יודע בוודאות שהוא מפקיד את כל ענייניו ופרטיו האיניטימים בידיים הכי טובות שיש והכי אמינות שאפשר! ואם אנחנו רוצים לתקצר את כל האמור לעיל במשפט אחד ברור לנו שהוא יהיה: "אמינות זה השם השני שלנו"! ויעידו ע"כ עשרות לקוחות מרוצים!!

הגשת דוח אישי למס הכנסה- מדוע כיצד ובאיזה אופן?

לכל בנק יש עניין בנתינת הלוואה ללקוחותיו – הוא מקבל מכך לא מעט אחוזים… ולכן עבודתנו בשרותי הגשת דוח אישי למס הכנסה הוא לחפש את נקודת האיזון בין הבנק ללקוח על ידי הערכה האמיתית של עלות הלוואה. לכל המהססים למיניהם החושבים ומסתפקים אם זה שווה זאת או ניתן לחסוך זאת, אנחנו כאן להודיע להם בערבות מלאה שלא רק שזה כדאי ורצוי כי אם זה גם ממש חובה, לפני שניגשים לקבל הלוואה, ורק מי שעוסק בתחום הזה, יכול להבין את חשיבות העניין. בין אם מדובר בשרות לייעוץ משכנתאות ובין אם זה בשרותי חשבונאות, אנחנו ניתן בכל עת ובכל זמן את השרות המקצועי והמושלם ביותר כי לקוח אצלנו לעולם אבל לעולם לא מרגיש מאוכזב!
רואה חשבון בחדרה / מיכאל גבאי רו"ח בדף העסקי

0 0 votes
Article Rating
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אביב אבלס
אביב אבלס
11 months ago

היי אפשר לקבל המלצה על הגשת דוח שנתי עוסק פטור

אריאל אשמן
אריאל אשמן
6 months ago

הי אפשר לקבל המלצה על הגשת דוח שנתי לעצמאי

ארז בהרב
ארז בהרב
9 months ago

מיכאל פרטים בענייני הגשת דוח שנתי לעצמאים

אלדד גיבלי
אלדד גיבלי
1 year ago

שלום מיכאל פרטים בענייני הגשת דוח שנתי 2022

אבינר לסקוב
אבינר לסקוב
5 months ago

הי שאלה כמה עולה הגשת דוח שנתי מקוון

צופיה גוברין
צופיה גוברין
7 months ago

הי שאלה אפשר לקבל המלצה על הגשת דוח עוסק פטור

אסא גרבוז
אסא גרבוז
1 year ago

היי כמה עולה הגשת דוח שנתי עוסק פטור 2021