הגשת דוחות מס הכנסה

הגשת דוחות מס הכנסה או הגשת דוח עוסק פטור

למה צריך הגשת דוחות מס הכנסה?

הגשת דוחות מס הכנסה- הוא מי שהתמנה על פי החוק לעסוק בתחום החשבונאות ותפקידו הוא לבדוק את התקינות של הדו"חות הכספיים השונים ונתינת חו"ד עליהם. לרואה חשבון קיימת שליטה מקיפה בעניינים רבים כדוגמאת: חשבונאות, מיסים, מימון, ביקורת ותחומים נוספים, הנדרשים לביצוע עבודתו. כפי שציינו, התפקידים של רואה חשבון הם פיקוח על דוחות כספיים, הערכת רווחים והפסדים של הלקוח, סיכום וחישוב הוצאותיו או הכנסותיו של העסק או החברה וחשבון תקבולים ותשלומים.ולכן גם צריך לשים לב אל מי פונים, יש לשכור רואה חשבון בקיא ומקצועי ביותר, שהתעסק במקצוע הזה הרבה שנים ומנוסה בו היטב – ומשרדנו בהחלט עונה על ההגדרות הללו.

הגשת דוחות מס הכנסה

הגשת דוח 1301 לשנת 2020

מקצועיות ואיכות – זו הבטחה!

משרדינו מספק שרותי הגשת דוחות מס הכנסה ושירותים נלווים לסוגים רבים של עסקים כגון: סיטונאים, קמעונאים, יצרנים, יצואנים, קבלנים ובעלי מקצועות חופשיים. וכולם ,אחד לאחד, שבעי רצון מהשירות האיכותי והייחודי בהתקשרותו עם הלקוח בין אם מדובר בנגישות וזמינות שאין בכל משרד ובין אם זה מדובר בליווי מקצועי צעד אחר צעד ובהתאמה אישית, ובין אם זה מדובר בהכוונת הלקוח לקצירת הצלחות והעלאת הרווחים של העסק והחברה. כמקצוע המסתמך הרבה על תוכנות המחשב, חשוב לנו, שתמיד נשתמש בתוכנות הכי משודרגות ומעודכנות כדי להקל גם מעל הלקוח וגם מעלינו. מתן השרות שלנו הוא מעל הממוצע בשוק העבודה, הנותן דגש על זמינות ונגישות ללקוחות בכל עת ובכל מצב, על כל בעיה או צורך בהכוונה שאתם מעוניינים, ואפילו השוליים ביותר, תמיד אבל תמיד אפשר לגשת אלינו ולקבל בשמחה מענה ישיר ומקצועי.

הגשת דוחות מס הכנסה ניסיון חובה!

-לא כל אחד יכול להכריז על עצמו שהוא עוסק במקצוע כבר 20 שנה: הותק שנרכש במהלך כל העשרים השנים האלו שפשף אותנו המון, והפך אותנו למשרד פופולארי ומבוקש שרבים נוהרים לפתחו.הותק והניסיון שלנו בשטח זה מוכיח את עצמו כל פעם שוב ושוב מחדש עם סוגי התיקים השונים, והוא בהחלט מומנט הצלחתנו: כל פעם לומדים להכיר מקרים חדשים ואתגרים מאתגרים כי רק מי שממוסד על הרבה שנים טובות בתחום זה יעבור ויצלח את האתגרים הנ"ל. אנו התחלנו כעובדים שכירים, ומשם התפתחנו כעצמאים עם משרד חדשני ופורץ דרך, ומאותו זמן נפתחה הדרך שלנו לקצירת ההצלחה והשגת היעדים. וכיום נמצאים ברשותינו מספר לא מבוטל של לקוחות רבים ומגוונים המסופקים ומרוצים ביותר מהשרות המקצועי הניתן להם. ואנו מזמינים גם אתכם להצטרף להמון הלקוחות שלנו.

הגשת דוח שנתי 2018

אחראיות היא המפתח להגיע לפסגה!

הגשת דוחות מס הכנסה הינו תחום העוסק בכל הנוגע לכספם וממונם של הלקוחות, ועל כן אנחנו מקפידים מאוד על כך שעבודתנו תיעשה בצורה מדוקדקת ומדויקת ביותר, כי לנו חשוב ביותר שלקוח שהוא שלנו לעולם לא לא יצא בהפסד ולא תמצא לו תקלה שקרתה על ידינו. ולכן כל לקוח שבא לקבל שרות אצלנו יודע בוודאות שהוא מפקיד את כל ענייניו ופרטיו האישיים במשרד הכי הכי טוב, הערב ללקוח לאמינות ויושר מוחלט! ואם נרצה לתקצר את הנאמר לעיל במשפט קצר ברור לנו שהמשפט הנבחר יהיה: "אחראיות ואמינות הם המוטו שלנו"! ויעידו ע"כ עשרות לקוחות מרוצים!!

הגשת דוחות מס הכנסה- למה מתי ואיך?

לכל בנק יש אינטרסים בנתינת הלוואה לאנשיו – הוא קוצר מכך אחוזים לא קטנים בכלל… ומשום כך תפקידנו בשרות של הגשת דוחות מס הכנסה הוא למצוא את נקודת האיזון בין הבנק ללקוח על ידי החישוב האמיתי של עלות המשכנתא. אם הינכם מסתפקים אם יש אפשרות אולי לחסוך ולמנוע את ההוצאה של הייעוץ, אנחנו ממליצים לכם לא לבחור באפשרות זו כי אולי חסכתם עלות קטנה של שרות הייעוץ, אבל בהמשך אתם עלולים לגלות שתחת זה הוצאתם הוצאה גדולה ביותר שהייתם יכולים לחסוך מעצמכם בהרבה. אם זה בייעוץ משכנתאות ובין אם זה בשרותי חשבונאות, אנחנו ניתן תמיד אבל תמיד את השרות המקצועי והאיכותי ביותר שאפשר כי לקוח שלנו לעולם לא יוצא מאוכזב!
רואה חשבון בחדרה מיכאל גבאי / עקבו אחרינו

0 0 votes
Article Rating
8 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אלדד אברהם סופר
אלדד אברהם סופר
9 months ago

שאלה אנחנו צריכים הגשת דוח שנתי עוסק פטור

אבידן גרופר
אבידן גרופר
9 months ago

הי מיכאל אפשר לקבל המלצה על הגשת דוח שנתי לעצמאי

אחווה בן דרור
אחווה בן דרור
1 year ago

אפשר לקבל המלצה על הגשת דוח שנתי לעצמאים

גבריאלה בירן
גבריאלה בירן
9 months ago

שלום פרטים בענייני הגשת דוח שנתי 2022

אופז בייגל
אופז בייגל
1 year ago

לגבי מחיר הגשת דוח שנתי מקוון

איילת-השחר לוק
איילת-השחר לוק
9 months ago

שלום מיכאל כמה עולה הגשת דוח עוסק פטור

מנשה ארלוזורוב
מנשה ארלוזורוב
11 months ago

לגבי מחיר הגשת דוח שנתי עוסק פטור 2021

איילה בלוך
איילה בלוך
7 months ago

הי מיכאל פרטים בענייני הגשת דוח שנתי 2021