עו"ד אייל סייג עורך דין לענייני משפחה עם רואה חשבון איכותי הם צוות מנצח שכדאי לחבור אליו!

חשוב לספק משרד מאורגן מבחינת מקצועיות, ראיית חשבון וסדר, יחס חם ואנושי. בתור רואה חשבון שעובד שנים עם לקוחות עו"ד אייל סייג עורך דין לענייני משפחה הוא ההמלצה שלי בעיקר למרבית האנשים שאלה גירושין ראשונים ובמקרה שישנם ילדים צעירים באמצע, ההתנסות עלולה להיות מחרידה הרבה יותר.

מי הוא עו"ד אייל סייג עורך דין לעינייני משפחה ולמה לבחור בו? עוד אייל סייג עורך דין לענייני משפחה

המוטו של אייל: “גם גירושין ניתן להשיג תוך כדי שמירת שלום בהסכמה, בעיקר לטובת ילדים שחוויה מאוד לא פשוטה של ריב בין ההורים תמנע מהם (בעיקר מעמד של קונפליקט נאמנויות), ובכך יחסכו פצעים/נזקים פסיכולוגיים שעלולים לקרות לאותם ילדים צעירים כתוצאה מ פרוצדורות משפטיות ארוכות, מתישות ומייגעות. כל זה תוך כדי שמירת זכויות מהותיות ודיוניות של ההורים שלהם. מגשר ועורך דין בענייני משפחה, אייל סייג מנהל משרד בוטיק בחולון וידע רב בדיני משפחה וירושה. עוסק בנוסף תחומים אחרים, גם בגירושין, משמורת ילדים, מזונות ילדים ומזונות ל אישה, פיצול משאבים בין חברי משפחה, אפוטרופסות, אימוץ, ידועים בציבור, ילדים שנחטפו, תביעות אחרי קביעת פסק דין ועוד דברים. " משרד הבוטיק שלנו תמיד מציע יחס חם ושירות אדיב. אצלנו תקבלו תשומת לב מלאה ולעולם תהיו בטוחים מי עובד על התיק שלכם ולמה. השירות שתקבלו מאיתנו הינו תמיד ייחודי, דיסקרטי ואמין. אנחנו מתייחסים אל הלקוחות בכבוד ומדברים עימם בגובה עיניים.

קצת סדר

2 בתי דין ש אליהם אפשרי להגיש את מגוון ההליכים הקשורים ל ענייני משפחה: בית דין רבני ובית משפט. ערכאות משפטיות הנ"ל שונות במהותן ולא תמיד פסיקותיהן זהות. כל סוגיה לגופה – דבר מה שצריך לברר כשמתחילים זה לאיזו ערכאה משתייך התיק הספציפי. סכסוכים משפטיים בלתי נגמרים, כאלה ה המלבים יצרים ורגשות, עשויים לצער ולגרום להוצאות רבות. במידה ואתם נמצאים בעימות משפטי,תבקשו עצה מ עו"ד בעל ניסיון בתחום סוגיות משפטיות סבוכות וזה בשביל למנוע התדיינויות משפטיות ממושכות ומייגעות בבתי המשפט. כמות אדירה של מחלוקות קשות מגיעות לפתרון בצורה ראויה ויעילות לאחר שהן מקבלות ייעוץ משפטי מעו"ד מיומן ומנוסה. יגיעו.

ההחלטה להתגרש מגיעה עם התלבטויות רבות, שהרי רובנו עוברים גירושין בפעם הראשונה.

באופן טבעי תהליך מורכב מבחינות רבות באספקט המשפטי והרגשי. האם כן ואם כן אז באיזה אופן ישולמו מזונות – מי למי וכמה?
אם אכן כן, איזה סכום יהיו המזונות? מה יוחלט לגבי חלוקת הרכוש והפנסיה? מה לגבי חובות וזכויות של כל אחד מהמשתתפים?
עם זאת, אפשר להקל על תהליך ה גירושין על ידי לקיחת התייעצות עם עו"ד מומחה כי כשמגיע הרגע בו אנו מקבלים את ההחלטה להתגרש, מתמודדים עם קושי רציני. בגלל שהליך ההתגרשות הוא דורשני ומתיש מאוד מבחינה רגשית וכלכלית, יותר טוב שלא נתמודד איתו לבדינו. אם אנו מבקשים לעבור את תהליך הגירושין שלנו בכבוד ובהצלחה, אנו חייבים לפנות למקצוען, כמו עו"ד. עורך הדין יוכל לתמוך באינטרסים הפרטיים והכספיים שלנו להביא לכך שחלוקת הרכוש וחלוקת השהות עם הילדים שלנו היא הוגנת עד כמה שמתאפשר ובהתאם לטובתנו ולצרכי ילדינו. כאשר אנו לוקחים עו"ד לתמוך בנו במהלך הגירושין, הוא יהיה גם זה שייצג אותנו בבית המשפט לענייני משפחה. אם אנחנו ניגשים לעורך הדין כדאי לנו לבחור מישהו ש מנוסה ב גירושין ושאחוזי ההצלחה שלו טובים מאוד.

אז החלטתם לבחור ועכשיו נקודות שכדאי לזכור

צריך להיעזר ב עורך דין שמתייחס אליכם כבני אדם ולא כתיק. תוודאו שהבן אדם ש לפניכם, העו"ד לו אתם מגלים את חייכם הפרטיים, מתקשר עימכם בשפה שלכם.
כאשר אתם מכניסים אותו למרחב המשפחתי האינטימי שלכם, זה חשוב ביותר שההתנהלות תהיה כנה, ישירה ומכבדת. עו"ד חייב להראות רגישות והבנה כלפי הלקוחות שלו. צריך להרגיש בנוח הרגשת הנינוחות שלכם בחברתו _ חשובה מאוד, חשוב שתהיו חופשיים להיות עצמיכם. זו היא מעלה נחוצה כשבוחרים איש מקצוע שמעתה ייעץ לכם בכל הנוגע לחריצה הכי בוערת בחייכם. מספיק רגישות מצד העו"ד לסיטואציה המשפחתית הלא פשוטה בה אתם נמצאים.
אתם צריכים להרגיש שאתם יכולים לדבר כאשר אתם משוחחים עם העו"ד שלכם. אתם עומדים להתחיל במסע מאתגר בעל תוצאות מכריעות.
ותק וניסיון הינם פקטורים תורמים לבקיאות המשפטית של העו"ד והרי בדיוק בשביל הדבר הזה אתם לקחתם אותו מהתחלה.